Розмальовка Вінкс

admin
  12 934   0    
Розмальовка Вінкс
Розмальовка Вінкс

Завантажте розмальовку Вінкс для своєї принцеси.

Популярний мультфільм про фей створив культ серед дівчаток, тому ваша дитина з радістю розмалює чарівних фей Вінкс.

«Клуб Вінкс: Школа чарівниць» (італ. «Winx Club») - італійський мультсеріал виробництва «Rainbow Srl», створений режисером Іджініо Страффі. Прем'єра відбулася 28 січня 2004 року в Італії на каналі Rai Due. 

Розмір: 3,8мб.

Кількість: 54шт.

Якість: дуже хороша.

 

Для козаків Січі завантаження напряму з порталу -

Увага! У Вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

 

В даний час вийшло 4 сезони мультсеріалу по 26 серій в кожному, 5 сезон вийшов у двох частинах перша частина 13 серій і друга частина складається з 13 серій і того 26 епізодів .  Мультсеріал оповідає про пригоди дівчат-фей, які одного разу об'єдналися з волі долі. Протягом серіалу їм доводиться постійно рятувати світ від нападу темних сил, а також вирішувати власні проблеми, адже у кожної з них, як і у будь-якої дівчини, є своє особисте життя і своє місце в світі. Головною героїнею серіалу є Блум, яка несподівано дізналася про світ фей і про те, що вона сама одна з них. Потрапивши в Алфею, школу для фей, Блум заснувала Клуб Винкс разом зі своїми однокурсниця. В основі сюжетної лінії мультсеріалу лежить історія Блум і її рідної планети Доміно. Серіал здобув величезну популярність у всьому світі і швидко став культовим. 

Вже в 2007 році серіал виходив на екрани в 130 країнах, у багатьох завоювавши лідерство, а продажі DVD перевищили 10 мільйонів одиниць в 41 країні, в тому числі більше мільйона одиниць в одній Італії. У 2011 році «Winx Club» отримав премію «Золотий ведмідь» у номінації Кращий Ліцензований Бренд, випередивши лідирував до цього Бакуган і Бен.

Скріншот з розмальовками «Клуб Вінкс: Школа чарівниць»

 
------ розмальовки

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua