Козацький гетьман від Єрко

admin
  2 880   0    
Козацький гетьман від Єрко
Козацький гетьман від Єрко

Створити новий образ запропонували відомому сучасному художнику-іллюстратору Владиславу Єрко. Багатьом читачам відомі його ілюстрації до романів Карлоса Кастанеди, Пауло Коельо і Джоан Роулінг. Сам Коельо вважав оформлення своїх книг Владиславом Єрко кращим.

 

Вивчивши історію козацького костюма, художні твори, які описують життя і традиції волелюбних козаків, Владислав Єрко створив образ молодого козака-воїна для ТМ «Козацька Рада». Завдяки такому оновленню етикетки «Козацька Рада», приготовлена ​​згідно старовинної української рецептури, тепер має унікальне зовнішнє оформлення.

 

«Козацька Рада» - це символ сили, відваги і мужності, історичний смак найяскравіших досягнень і блискучих перемог. Завдяки образу, зображеному на етикетці, бренд «Козацька Рада» знаходить єдність зовнішнього і внутрішнього наповнення, передає яскравий смак традиційної горілки, виготовленої за старою рецептурою на сучасному підприємстві. Новий образ буде радувати і надихати шанувальників чоловічого напою і неодмінно стане кращим подарунком на будь-яке свято.

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua