Український портал » Історія України » Історичні документи » Ілюстрована історія українського козацтва. 5175 фото.

Ілюстрована історія українського козацтва. 5175 фото.

admin
  5 855   0    
Ілюстрована історія українського козацтва. 5175 фото.
Ілюстрована історія українського козацтва. 5175 фото.

У виданні представлена історія і культура українського козацтва у фотосвітлинах з оригіналів документів, мап, стародруків, рукописів, клейнодів, зброї та одягу, з творів графіки, живопису, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва, історичних ландшафтів, з пам’яток архітектури та інших українських козацьких старожитностей. Книга містить також історичні нариси про різноманітні аспекти історії козацької України, життєписи її визначних діячів

До видання увійшло 5175 фотосвітлин, із них 535 фотоілюстрацій портретів гетьманів, кошових отаманів, козацької старшини та їхніх родин, 167 портретів історичних осіб козацької доби, церковних і культурно-освітніх діячів, письменників і вченим, воєвод і князів, імператорів і королів, понад 100 оригінальних портретів кобзарів і лірників. Практично всі портрети сфотографовані із стародавнього першоджерела. Сфотографовано і описано 453 одиниці холодної, вогнепальної зброї та військового спорядження, до видання увійшли практично всі 42 клейноди - булави, пірначі та келепи гетьманів і козацької старшини, що зберігаються в музеях України і за кордоном.

 

 

Автор(и): Упоряд. В. В. Недяк

Редактор: Редкол.: В. А. Смолій (голова) та ін.

Головна установа: Ін-т історії України

Відділення: історії, філософії та права

Де і ким видано: К.: Емма

Рік: 2004

Обсяг: 1216 с. (відсутні сторінки: 781, 1188, 1190-1207, 1209)

Тираж: 2 800

 

Зібрана майже вся колекція народних картин "Козак Мамай" - 105 полотен і малюнків. 41 одиниця народних музичних інструментів- кобза, бандура, торбан і ліра. Сфотографовані і описані 187 стародруків і рукописів. Описано понад 380 одиниць золотарства та 50 виробів церковного шитва, із них 105 виробів - це вклади гетьманів, старшини та козаків до православних храмів і монастирів. Сфотографовано 160 православних храмів і 28 монастирів, побудованих, в добу козацького правління і завдяки ктиторству гетьманів і козацької старшини. Зафотофіксовано понад 100 козацьких могил та місць колишніх поховань.

Зібраний і систематизований у такій значній кількості ілюстрований ряд пам'яток козацької історії разом з науковими дослідженнями вчених дає змогу всьому світові уявити розвиток та піднесення Козацької держави - України, глибше ознайомитися з історичними постатями та історико-культурними процесами Гетьманщини і Запорожжя.

 Україна – козацька держава: Ілюстрована історія українського козацтва у 5175 фотосвітлинах.

Завантажити.

 
Ukrajina-kozacka-derrhava.torrent [19.84 Kb] (Завантажили: 136)

Книга оцифрована у рамках проекту "Оцифрування книг Гуртом".

Загальна Вага: 1.92 GB

 

 

 


------ Книги

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua