➤ Які потрібні професії в майбутньому?

Які потрібні професії в майбутньому?

Getman
  170   0    
Які потрібні професії в майбутньому?
Які потрібні професії в майбутньому?

Тут Ви не знайдете відповіді на запитання про перелік конкретних професій, які будуть затребуваними у майбутньому.

 

Кожній людині прийдеться зміните своє ставлення до бачення майбутнього, тепер Ви не зможете нічого планувати, перестануть діяти будь-які прогнози на майбутнє.

 

З 2020 року людська цивілізація буде змінюватись дуже швидкими темпами, впровадження роботів, витіснення великими корпораціями середнього та малого бізнесу призведе до масового безробіття.

Професії стануть непотрібними! Так як кожна людина зможе опанувати ту чи іншу спеціальність за 1 -2 тижні. Зміняться принципи навчання – інформація про те як щось зробити буде у відкритому доступі для всіх.

 

 

Звикніть до думки та факту, що світ буде мінятись навколо Вас швидше у 3-4 рази ніж зараз....

 

 

ЩО РОБИТИ, як вижити?

Тепер кожен хто захоче заробляти гроші в майбутньому (через 5-10 років) змушений буде володіти 3-5 професіями одночасно в певній галузі. Наприклад сантехнік повинен бути спеціалістом і з відновлення ванн, кладки плитки, зварником,  штукатуром та вміти встановити чи полагодити стелю у ванній! У вільний час від фізичної праці він має вести свій блог в соціальній мережі та знімати навчальні фільми для Ютуба.

 

Лише всебічний розвиток дасть Вам змогу, швидко змінювати вид діяльності в залежності від змін у суспільстві та серед технологій.

rullan

 

bully Порада. Візьміть за правило щомісяця читати нову статтю чи книгу по своїй спеціальності!

- Як вибрати професію?

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua