➤ Українська система влади?

Українська система влади?

Getman
  269   0    
Українська система влади?
Українська система влади?

В Україні, по сьогоднішній, день працюють закони існування та міжособистісних відносин, що склалися ще в СРСР. Тому на папері написано одне а насправді працює все по іншому.

Давайте розберемось що таке українська "система влади" – так як вона контролює громадян?

Спочатку визначення:

Система – це сукупність домовленостей, звичок та неписаних законів по яким живе суспільство та країна!

 

Українська "система" тримається на трьох стовпах:

1. Заробити гроші чесно неможливо апріорі! Тому всі крадуть…

2. Так як усі крадуть, то на кожного є справа і його можна контролювати.

3. Не можна на роботу брати розумнішого за себе.

 

І спробую коротенько розписати кожний пункт.

Після розпаду СРСР чиновники, які залишились за бортом кормушки додумались як зробити так, щоб без них не міг працювати бізнес! Вони придумали кучу органів, що штампують довідки та дозволи, і так з’явилась робота для них та їх дітей.

Потім вони попридумували міністерства із 10 тисяч дармоїдів і тут уже грошей бізнесу не вистачало на їх утримання – чиновники почали брати міжнародні кредити!
Ще з часом вони почали битись між собою за залишки радянської державної промисловості, апетити зростали… Були створенні партії та 3 великі клани:

  •  Дніпропетровський клан: Кучма Л. Д., Лазаренко П. І., Тимошенко Ю. В., Турчинов О. В., Сергій Тігіпко, Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов та Віктор Пінчук.
  • Донецький клан: Юхим Звягільський, Володимир Рибак, Віктор Янукович, Володимир Бойко, Шуфрич, Рінат Ахметов, Борис Колесніков
  • Київська сімка: Віктор Медведчук, Валентин Згурський, Григорій та Ігор Суркіси, Богдан Губський, Юрій Карпенко, Юрій Лях.
  • Вінницький клан: Порошенко, Іван Мельничук, Григорій Заболотний і Олександр Домбровський та Гройсман.

Клан який знаходиться при владі, робить всі підконтрольні йому державні підприємства – банкрутами! І призначає їм дотації та субвенції з державного бюджету! А це мільярди грн.

Плюс всі приватні бізнеси клану обслуговують державні замовлення та тендери.

 

В Україні лише бідні живуть на зарплату, всі інші змушенні або ухилятись від податків, або працювати в чорну. Якщо хтось вирішить працювати чесно та сплатить всі податки – він стане банкрутом!
Крадуть, ухиляються і сидять в тіні – тому що в Україні дуже мала маса грошей (У нас держава має бюджет як в 1 американського університету. Бюджет всієї Росії як бюджет Нью-Йорка.)
Нам не дають доступ до дешевих кредитів – відавати 30% - нереально!

Тому всі крадуть! СБУ про все знає і мовчить до тих пір поки людина не виступає проти влади (системи) . Тоді їй на стіл кидають папку з порушеннями і просять мовчати…

 

В усіх чиновників-совків та їх дітей і внуків є лише одна потреба – пожрати, поспати,  і щось купити.

Духовність, мораль, честь, гідність – для них це не зрозумілі поняття. Я вже не кажу про науку прогрес та філософію із спробою заглянути у майбутнє.

Як правило їхній інтелект зупиняється у розвитку у віці 20 років. Тому всі вони панічно - бояться конкуренції! Бояться того що їхнє начальство може замінити їх розумнішим…
Через це при владі, як правило, моральні уроди, психічно хворі, обмеженні люди які плювали на закони та моральні принципи…

 Ройтман про українську влада:

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua