➤ Навіщо придумали вибори?

Навіщо придумали вибори?

Getman
  468   0    
Навіщо придумали вибори?
Навіщо придумали вибори?

Раз в 4 роки ми ходимо на вибори, щоб змінити своє життя, але чомусь ніяких змін не відбувається. Більшість людей вважає, що результати завжди фальсифікують і смисл тратити свій час не має!

Ще певна частина населення думає, що від нього нічого не залежить, а дехто просто ходить підзаробити щоб побухати....
Для стареньких вибори це можливість файно вдягнутись та поточити ляси?

Сучасні вибори - це спосіб вирішення спорів між олігархами чи кланами. Вибори це замінна війни.

rullan

Для чого ж насправді, багаті люди придумали вибори?


Трішки історії. 

Усе почалося із протистояння королів та феодалів  середньовіччя (маю на увазі нашу еру), так як багаті люди вирішували всі спори між собою за допомогою сили (феодальні міжусобиці), а король не міг втручатись у їхні справи - був придуманий новий вид колективного прийняття рішення - Магдебурзьке право! Тепер феодал, король і багаті жителі міста разом домовлялись про розподіл багатсва та його примноження. Це були перші вибори місцевого рівня завдяки яким феодали були відстороненні від впливі на бізнес.


Але на кожне покоління припадала війна між країнами та союзами, війни тормозили прогрес та відкидали країни на кілька десятиліть назад! В війнах між країнами гинули не тільки звичайні люди але і багаті...

Після 1 світової війни капіталізм зрозумів, що краще стосунки між собою з'ясовувати не за допомогою зброї.Уже в 20 та 21 столітті найбагатіші клани доводили свою перевагу за допомогою спорту, наукових технологій і виборів... (не враховуючи маразматика Гітлера, та інших диктаторів).
Висновок: сучасні вибори - це спосіб вирішення спорів між олігархами чи кланами. Вибори це замінна війни.


Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua