Український портал » Сучасна Україна » Цікаво почитати » Стандартні пози фотомоделей

Стандартні пози фотомоделей

admin
  32 958   2    
Стандартні пози фотомоделей
Стандартні пози фотомоделей

Якщо Ви і не думає серйозно про кар'єру фотомоделі, але як мінімум дуже любить фотографуватися ось настанови та фото для позування. Навіть при найідеальніших зовнішніх даних, потрібно НЕ просто «як-небудь» стояти перед камерою, а необхідно приймати різні пози, в яких тіло виглядатиме найбільш цікаво і виграшно. Звичайно, багато в чому це вже турбота фотографа, проте знову ж таки, хороша фотомодель і без жодного фотографа може на автоматі видати десяток поз, в яких вона виглядатиме максимально ефектно.

 

Загалом, як досвідчений боєць на рингу, абсолютно не замислюючись, на автоматі, «перетікає» із стійки в стійку (причому кожна із стійок - вивірена, образно виражаючись, з точністю до «степені напруження мізинця на правій нозі»), ось точно так і хороша фотомодель повинна уміти не замислюючись, на автоматі «перетікати» з пози в позу (причому кожна з них теж вивірена). Ось власне на початковий розвиток цього навику і направлена вправа нижче.

 

Знадобиться велике дзеркало і чимала кімната (потрібно буде стояти на відстані не ближче за 2-3 метри від нього, тобто так, щоб зображення у дзеркалі було в повний зріст, не обрізуючись краями і більш того - дуже бажано, аби зверху і знизу ще залишалося десь чверть довжини тіла по вертикалі). Світло - знову ж таки, бажано, аби одна половина тіла (ліва або права) була трохи темніша за іншу. Одягаєте купальник (максимально відкритий!) і приймаєте одну із стандартних поз. Завмираєте і уважно, прискіпливо дивитеся в дзеркало. Але дивитися треба НЕ на стан тіла (а-ля «треба мені трохи схуднути»), а саме на те, наскільки добре Ви прийняли позу! Чи не утворилися десь складочки на шкірі (наприклад, на шиї при сильному нахилі голови або на талії при сильному вигині хребта)? Наскільки рівна постава? Чи не виглядає це дуже скуто? І так далі. Довго не треба мучитися - просто швиденько (пара хвилин) підберіть певне положення тіла і ГАРНЕНЬКО ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ ЙОГО.

пози фотомоделей
пози фотомоделей
пози фотомоделей
пози фотомоделей
пози на фото
пози для фотографії
Пози на стільчику


 

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈
admin
admin  Гетьман 
№:2
:crazy: Отож-бо дівчата не ходіть на кастинг в одиночку !
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua