➤ Відпочинок у Болгарії. Несебр.

Відпочинок у Болгарії. Несебр.

admin
  4 967   0    
Відпочинок у Болгарії. Несебр.
Відпочинок у Болгарії. Несебр.

Усім кого задовбало хамське обслуговування в готелях, обдовбані дороги, високі ціни, засміченні пляжі і кучі п'яних москалів варто відвідати курорти за кордоном.

Побувавши кілка разів в Криму, зокрема і вКерчі, цього року вирішили поїхати за кордон.

Найдешевшим на сьогодні є відпочинок у Болгарії, причому до 20 червня ціни на готелі дуже низькі. Так ми за 2-місний номер з кондиціонером у 2-ох зірковому котеджі на 6 номерів, платили 200 грн. на добу, без харчування. Хоча у 3-4 зіркових готелях номера вже були від 500 до 700 грн. на добу, але з харчуванням.

Назви болгарського хавчика:

Біра - пиво

Кашкавал - сир

Пелешка - курка

Сладолед - морозиво

Таратор - окрошка

Шкембе чорба - гострий суп з вух

Водка внос - Іноземна горілка

Яйцо вглаз - Яєчня

інше:

Січка - всі

Чендж - обмін валют

Не піпай - не лізь

На добу, якщо обжиратись і обпиватись, на двох, йшло до 200 грн.

Ціни на їду є нижчими ніж у нас, а порції в ресторанах і закладах харчування по 300-400 грам.

Щодо екскурсій, то звичайно всіх туристів водять у Старе місто, воно як уКам'янці-Подільському, розташоване окремо від нового на острові.

Особливістю старого міста є те, що в магазинах можна купити все, що завгодно, навіть цінні хутра чи годинники, не бачив тільки побутової техніки.

Дуже незвичайно дивляться низькі та маленькі церкви в Несебрі, так як турки забороняли болгарам будувати храми вищими за їхні будинки.

Доречі для болгар всі вихідці з Радянського союзу - це "руские", а історично так склалось, що саме росіяни в ході Російсько-турецької війни визволили і створили державу - Болгарію і болгари за це їм дуже вдячні!. Історія Болгарії

Пляжі болгари прибирають ранком і вночі, але совки-падлюки все рівно умудряються заривати їду і бички в пісок. Не дивуйтесь, якщо побачити на пляжах дівчат - топлес, для них це звичайне явище.

 Взагалому поїздка в Несебр на 2 особи (12 днів) з візами, проживанням, їдою, дорогою та сувенірами обійшлась в 5000 грн. :smailuk3:

 

 Фото

1. Старе місто: 

 

 2. Несебр. Нове місто:


 

 3. Пляж:

 


 

 

 4. Інше:
 

 

 

 

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua