➤ Про відпочинок в м. Генічеськ

Про відпочинок в м. Генічеськ

admin
  22 060   3    
Про відпочинок в м. Генічеськ
Про відпочинок в м. Генічеськ

 

Генічеськ – село міського типу, що найбільше відомо своїм мілководним пляжем, низькими цінами на продукти, та дешевим житлом. Пройшовши Генічеськом стає зрозумілим, що це велике село – 95% якого складають одноповерхові будівлі з багаточисленими прибудовами, в яких здають житло для відпочиваючих.

Проживши в Генічеську майже 3 тижні склалось неоднозначне враження – з однієї сторони дешевизна та лікувальне море і повітря, з іншої - європейська цивілізація обійшла це містечко краєм.

Відсутність каналізації, супермаркетів, ресторанів та нормальних магазинів і кафешок робить це містечко не дуже привабливим у плані культури обслуговування в цілому.

Особисто мені воно нагадало про радянські часи – коли я 12-річним їздив з батьками на море.

Центр міста Генічиськ

Центр міста.

Найбільше мене дратували в Генічеську – смердючі туалети в які, примушували зайти лише дуже тяжкі болі в прямій кишці… Проте зайшовши на базар з 50 грн. в кишені можна було набити великий пакунок, яблуками, грушами, персиками, виноградом та ще заложити кавун чи диньку на плечі.

Магазин в Генічеську

Магазин в Генічеську - це один з найкращих

Тепер – про пляж Генічеська. Складається з платного та загального, вартість входу на платний =5 грн., хоча він відрізняється від загального лише меншою кількістю відпочиваючих, поруч сувенірний базар, атракціони, та будки з кафешками та ларьками.

 Побережжя навколо Генічиська

Побережжя навколо Генічеська

Міський пляж.

Пляж в Генічиську

Пляж в Генічиську

Пляж характерний своїм, бетонним бордюром, що захищає його від підмиву моря, який створює масу дискомфорту при заході в море та спотворює всю естетику від споглядання моря.

Бордюр на пляжі м. Генічиськ

Море і справді дуже мілке, щоб досягнути глибини в 1 м. потрібно пройти 150-200 метрів по воді, в якій плавають багато водоростей, що біля берега утворюють м’який килим. Саме завдяки цим водоростям і атмосфері насиченій солями з Сиваша створюється дуже сприятливий клімат для лікування астматиків. І навіть здорові люди в перші 7 днів відпочинку в Генічеську починають кашляти, звільняючи свої легені від усякого бруду, а дехто їздить на Сиваш в грязі, щоб підсилити лікувальний ефект.

Лікуівальні водорослі Генічиська

Лікуівальні водорослі Генічеська

 

З розваг вам пропонується дискотека, кінотеатр, атракціони в парку культури (парк відкривається о 19.00) та на міському пляжі, заїжджі циркові групи, різноманітні екскурсії, а також можна зайти ще в єдиний інтернет-центр на Укртелекомі, навпроти кінотеатру.

 

Меню на пляжі Геніческа: Ціни на базарі, в грн.\кг.:

 

«Пахлава сладкая» - 8грн.

«Самса» - 8 грн.

«Чучхела» - 10 грн.

«Хачапури» - 8 грн.

«Булочки духмяные» - 5грн.

«Кукурудза сладкая» - 6 грн.

«Пиво холодное» - 8грн.

(в магазині-4,5грн.)

«Шашлык из мидий» - 5 грн.

«Рапан» - 5 грн.

 

яблука, грушки -5-8,

персики -12-16,

виноград -12-20,

картопля – 1-2,

кримська цибуля (синя) – 7-8,

кукурудза 1качан -1 грн., на пляжі зварений качанчик коштує уже 5 грн.

 

Засмагати можна не тільки на міському пляжі, але відвідати на катері чи на таксі пляжі Арбатської стрілки, знайомі, в яких ми відпочивали, порекомендували нам пансіонат «Арбатська стрілка».

 

 «Арбатська стрілка»

Розміщений на Арбатській стрілці в 8 км. від Генічеська. Добиратися найкраще на таксі, вартість 30-35грн, можна і на власному авто, в пансіонаті є велика стоянка.

Вхід на пляж Арбатської стрілки

Вхід на пляж "Арбатської стрілки"

База відпочинку складається з стоянки, базару, пляжу, будинків для проживання (вартістю 60-90 грн. за койку т. бази- (055-34)-5-01-67).

Пляж пансіонату Арбатська стрілка

Пляж пансіонату "Арбатська стрілка"

Пляж «Арбатської стрілки» найкращий з тих, що я бачив. М’який пісок, міленьке море, в деяких місцях глибина лише 1-2 см., можна засмагати прямо в морі, в душах хороший напір води, великі сміттєві баки, хороші атракціони і це все за 2 грн. входу на пляж. Якщо будете в Генічеську – обов’язково відвідайте цю базу відпочинку – не пожалієте.

Русалка в Генічиську

Моя русалонька 

Ось так можна засмагати на "Арбатській стрілці"

 

Особисто мені Генічеськ запам’ятався: покривалом з водоростей на пляжу, квасом в бочках, пахлавою, негритянками, що заплітають дрібненькі косички, цінами на базарі, туалетами, пляжем в пансіонаті «Арбатська стрілка».

 

Найбільше мені сподобалось

       таксі – 095 3626418

 

Не платіть в Генічеську за житло не бачивши його! Дуже багато людей споганили собі відпустку саме через те, що прийшлось жити в антисанітарних умовах, їсти алюмінієвими ложками, та спати на поламаних ліжках...

 

Генічеськ у Вікіпедії

 

тося
тося  Сірома 
№:2
Все що написено правда , але відсутність бруду на пляжі (відсутність залишків їжі , окуркув ), чиста вода на відміну від пляжів Одеси та інших крутих курортів (вода смердить вмістом калом), - приваблює. нехай буде дико, але припродньо , мене цілком задовольняє. Ми не вибагливі до прекрасного . Відпочивали сімєю на різних курортах ( об"їздили все побережжя Криму були і на Червоному морі) - але моїм дітям чомусь хочеться туди на Арабатську стрілку(Я возила їх туди ще з 2 років). А взагалі то ми 4 - 5 розів на рік вибираїмося на море. Діти бачили прекрасне , але їм подобаїться натуральне , а діти брехати не вміють.....
0   відповісти цитувати скарга
Лана
Лана  Сірома 
№:3
Відпочивала в "Арабатській стрілці", сподобалось. Ніякого бруду на пляжі не бачила, окрім водорослей. Найбільше сподобалася дискотека "Балтика", яка знаходиться за пансіоном "Енергія". Хто збирається тут відпочивати- рекомендую відвідати цю дискотеку. Дуже класні атракціони. Особисто я каталась на Спайдермені_), весела назва, але є мрія стрибнути на рогатці.
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua