Український портал » Новини України » Допоможи знайти сепаратиста!

Допоможи знайти сепаратиста!

admin
  8 326   6    
Допоможи знайти сепаратиста!
Допоможи знайти сепаратиста!

Ти не знайєш як здати сепаратиста?  У тебе є відомості про терористів з Лугандона? Тоді негайно залучайся до операції "Метелик"

Сайт “Операція Метелик” створено у першу чергу задля допомоги українським силовикам, зокрема тим, що чергують на блокпостах у зоні АТО.

 

Терористів, сепаратичтів та інших виродків здаємо тут:

http://metelyk.org

metelyk.org@gmail.com

 

Щодня через блокпости намагаються вислизнути з території “народних республік” десятки та сотні бойовиків та їх посібників під виглядом мирних мешканців. З кожним днем їхня чисельність збільшується. Це при тому, що переважної більшості з них немає в базах МВС та СБУ, тож при відсутності прямих доказів вини наші бійці пропускають на мирну землю всю ту погань.

Ми вирішили сворити на громадських засадах власну базу, у яку включаємо не тільки бойовиків, але й тих, хто їм симпатизує і може допомагати — як матеріально, так і інформаційно. За нашими розрахунками, наша база, що має мінімізовану мобільну версію (щоб солдати мали змогу користуватися нашим сайтом навіть в умовах поганого інтернету) суттєво зашкодить спробам сепаратистів вирватися з оточення, а також створювати диверсії на території, що не охоплена війною.

 

Також наш сайт буде корисним для людей, яким доводиться мати справу з біженцями із Донецької та Луганської республік. Волонтер, власник готелю, потенційний работодавець або людина, що хоче здати квартиру біженцю, може перевірити його через пошук на нашому сайті. Можливо, цей біженець насправді терорист?

 

 

:smailuk2: Не будь байдужим - допоможи військовим!

admin
admin  Гетьман 
№:3
:smailuk2: Путіну здавай мокша...
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
СЕПАРАТИСТ
СЕПАРАТИСТ  Сірома 
№:4
за мокшу спасибо, но я не достиг еще этого просветленного звания https://ru.wikipedia.org/wiki/%CC%EE%EA%F8%E0_(%F4%E8%EB%EE%F1%EE%F4%E8%FF)
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua