Український портал » Новини України » Обмеження на період карантину з 6 квітня.

Обмеження на період карантину з 6 квітня.

admin
  1 497   1    
Обмеження на період карантину з 6 квітня.
Обмеження на період карантину з 6 квітня.

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО НОВИХ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ПРИЙНЯТІ ПОСТАНОВОЮ №211 НОВІ НОРМИ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ ВИКЛИКАЛИ У УКРАЇНЦІВ

Внизу сторінки можна завантажити документ Ворд для роздруківки - дивитись

НАДАЄМО РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНИХ запитань:

ЧОМУ ЗАПРОВАДИЛИ ПРАВИЛО НОСИТИ З СОБОЮ ДОКУМЕНТИ. ЩО ПОСВІДЧУЮТЬ ОСОБУ?

✅ Наявність у людини документів дозволи і ь перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.
 

НАВІЩО ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ МАСКОВИЙ РЕЖИМ?

✅ Це потрібно заради безпеки всіх нас. Враховуючи темпи розповсюдження корона вірусної хвороби, всі люди розглядаються як потенційно інфіковані Ви можете не знати, що с переносником вірусу, проте можете наражати на небезпеку іншим Маска запобігає можливому інфікуванню оточуючих. Коли маска на обличчі, тоді виділення біологічного матеріалу, який може містити збудник зменшується
 

ЯКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ? ЧИ МОЖУТЬ МЕНЕ ОШТРАФУВАТИ ЗА ПОХІД В ПАРК ЧИ ВІДСУТНІСТЬ МАСКИ?

✅ Можуть. За порушення правил карантину діє адміністративна (штраф від 17 тис. грн до 34 тис грн) та кримінальна відповідальність (штраф від 17 тис грн до 51 тис.грн
або позбавлення волі на строк до 3 років).
 

ХТО КОНТРОЛЮВАТИМЕ ДОТРИМАННЯ ЗАХОДІВ КАРАНТИНУ? ЧИ БУДЕ ПОЛІЦІЯ ЧЕРГУВАТИ НА ВХОДАХ В ПАРКИ?

✅ Контроль за дотриманням правил карантину в публічних місцях будуть здійснювати представники МВС та Нацгвардії
 

ЧИ МОЖНА БУДЕ ГУЛЯТИ НАВКОЛО БУДИНКУ?

✅ Це не заборонено, але діють інші обмеження: не можна пересуватися групами більше двох осіб та ходити в парки/сквери. зони відпочинку тощо.
 
ЧИ ДОЗВОЛЕНО ВИХОДИТИ НА ВУЛИЦЮ З ДІТЬМИ? ЧИ МОЖНА ДІТЯМ МОЛОДШЕ 14 РОКІВ ВИХОДИТИ НА ВУЛИЦЮ САМИМ?

✅ Дітям до 14 років рекомендовано виходити на вулицю тільки у супроводі батьків чи опікунів В постанові №211 вказано, що дітям не дозволено перебувати без супроводу тільки в громадських місцях Алеї Як сказано вище, навіть під’їзд та територія навколо вашого будинку можуть підпадати під визначення громадського місця Тому рекомендуємо дням не покидати домівку беї супроводу дорослих.
 

ЧИ МОЖНА ХОДИТИ В ПАРК ЧИ СКВЕР?

✅ Ні. відтепер - не можна Відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон забороняється Це дозволяється лише у випадку, якщо вам потрібно вигуляти домашню тварину або через службову необхідність
Як тепер вигулювати домашніх тварин?
Як і раніше, ви можете вигулювати домашніх тварин, проте не більше міх вдвох Вигул домашніх тварин в парках та скверах дозволяється пише однією людиною
 

ЧИ МОЖНА ХОДИТИ ПО ВУЛИЦІ БЕЗ МАСКИ?

✅ В постанові №211 сказано. що в усіх громадських місцях ви масте бути в масці чи респіраторі
Громадське місце частина будь якої' споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (пізди. підземні переходи, парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та Інше)
Але! Перелік громадських місць може бути розширений органами місцевої влади. Наприклад, у м.Києві до громадських місць відносяться також зупинки громадського транспорту та 50-метроеа зона навколо них: церкви та 50 метрова зона навколо них. заклади торгівлі закритого і відкритого типів, зокрема торгові ряди та ринки, кінотеатри та прилегла до них територія тощо.
Тому ми наполегливо рекомендуємо перебувати на вулиці в масці, оскільки будь-якої миті можна спинитись на території, яка підпадає лід визначення «громадське місце».
 

ЧИ ЗАКРИВАЮТЬ ЦЕРКВИ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ?

✅ Уряд не закриває церкви, проте масові релігійні заходи заборонені Ми закликаємо всіх українців залишатися вдома на період карантину.
 

ЧИ МОЖНА ХОДИТИ ПО ВУЛИЦІ ВТРЬОХ?

✅ Вулицею можна пересуватися лише вдвох.
Виняток - супроводження дітей незалежно від їх кількості
 

В ЯКОМУ ВИПАДКУ ЛЮДЯМ СТАРШЕ 60 РОКІВ МОЖНА ВИХОДИТИ НА ВУЛИЦЮ?

✅ Люди старше 60 років наразі мають сидіти вдома. Вони відносяться до групи підвищеного ризику, через те - потребують самоізоляції.
Що це означає? По-перше, вони мають перебувати у визначеному ними місці самоізоляції. По друге, утримуватися від контакту з іншими особами - крім тих. з якими вони спільно проживають.
А якщо вони не мають близьких людей молодшого віку, які можуть про них піклуватися? Люди, що перебувають на самоізоляції {крім хворих на COVlD-i9) та про яких немає кому подбати, дозволено відвідувати магазини та інші місця торгівлі, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції. ЦІ люди мають дотримуватися масочного режиму.
Окрім того. Уряд доручив обласним державним адміністраціям вжити додаткових заходів щодо виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід.
 

КОЛИ ДІТИ ЗНОВУ ПІДУТЬ ДО ШКОЛИ?

✅ Заходи карантину наразі діють до 24 квітня, а тому всі освітні заклади переведені на дистанційне навчання За ініціативи Президента починає працювати проект «Всеукраїнська школа онлайн». Старт трансляції - 6 квітня
 

ЧИ ПРАВДА. ЩО МАГАЗИНИ. БАНКИ ТА АПТЕКИ МАЮТЬ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ВІДВІДУВАЧІВ МАСКАМИ?

✅ це неправда Установи та магазини, робота яким дозволена у період карантину, мають лише контролювати, щоб відвідувачі перебували у будівлях та на території закладів виключно в масках та респіраторах Обов'язок забезпечення себе масками покладається на відвідувача.


Роздрукувати обмеження (для друку):

karantun.docx [20.21 Kb] (Завантажили: 10) Переглянути онлайн: karantun.docx
 

ДОТРИМУЙТЕСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙ ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

 

admin
admin  Гетьман 
№:1
am Якщо проінформований - менше сплатиш штрафу.
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua