Український портал » Новини України » Для чого вводять карантин - що буде дал?

Для чого вводять карантин - що буде дал?

admin
  1 341   0    
Для чого вводять карантин - що буде дал?
Для чого вводять карантин - що буде дал?

Карантин це вимушена міра на яку пішли царьки, олігархи та чинуші в усіх країнах, так як короновірус вбиває саме СТАРИХ, тих хто не слідкує за своїм здоровям, або має проблеми з хворобами. А саме ті хто зараз тримає 80% всього майна на планеті Земля - уже СТАРІ маразматики, мають по кілька хвороб та ведуть розгульний спосіб життя.

Саме для того щоб раби не поширювали корновірус, від якого можуть постраждати царьки, влада у всіх країнах ввела карантин!Для чого карантин?

Є два сценарія розвитку подій під час епідемії короновірусу:


1-й.  Стандартний. Ми всі за 2-3 тижні перехворіємо короновірусом і 3% із нас можуть померти! Для тих хто править цим світом 3% семертей не є проблемою! am але серед цих 3 відсотків будуть 0.5% олігархів та верхівки. Тому для них такий сценарій не підходить.

2-й. Коли завдяки карантину, раби будуть хворіти поступово, і їх можна буде встигати лікувати! Уявіть ситуацію коли за місяцб в 100тис. містечку (наприклад як Кам'янець-Подільський) - захворіє 3% - це 3000 людей. І як їх лікувати, де розмістити, де взяти апарати штучного дихання?


Прогноз захворюваності короновірусом в Україні
Прогноз захворюваності короновірусом в Україні 


------ короновірус

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua