Як взнати чи подобаюсь я їй (йому) ?

Кожна дівчина і хлопець страждали над вічним запитанням - чи подобаюсь я їй (йому)?.

 

 

Нижче піде мова про те, як побачити та почути ознаки закоханості у хлопців та дівчат, адже особливо підліткам властиво не помічати багатьох деталей, зокрема і натяків на те, що він (вона) подобається.

 

 


Українська дівчина   Молодий козак
Чи подобаєшся ти хлопцю?   Чи подобаєшся ти дівчині? 
Погляд:
 Коли він з тобою говорить, він дивиться тобі просто в очі? Тобі пощастило, ти цікава йому як особистість, йому подобається спілкування з тобою, так що все в твоїх руках!
 Якщо він дивиться не в очі, а поверх голови або по сторонах, то висновок дуже сумний - ти його не цікавиш, так що краще забути про цей таємничий об'єкт.
Якщо його погляд спрямований нижче рівня твоєї голови, «кудись вниз» - що ж, ти цікавиш його тільки як сексуальний об'єкт, не більше.
 
Жестикуляція:
Якщо він жестикулює під час спілкування з тобою - вже добрий знак. Отже, якщо він мимоволідемонструє долоні або часто крутить у руках якийсь предмет (ключі, телефон і т. д.), розмовляючи з тобою, то однозначно добре до тебе ставиться.
Якщо він зворушує пальцями свою шию (нагадує поправлення краватки або метелика) - це свідчить про те, що ти безумовно йому подобаєшся.
  Голос:
Якщо вона намагається підлаштовуватися під вас, починає говорити швидше або повільніше, тихіше або голосніше, це хороший знак.
 
Маршрут прогулянки:
Спробуй змінити намічений шлях вашої прогулянки кілька разів, якщо вона весь час погоджується - ти безумовно їй подобаєшся!
 
Жестикуляція:
  Якщо вона охоплює руками лікті, це, швидше за все, означає те, що вона вже представляє вас у своїх обіймах, або вона просто відчуває себе невпевнено і боязко. 
  При розмові чи взагалі у твоїй присутності вона намотує пасмо волосся на палець, грається зі своєю сережкою або намистом
   Якщо вона сидить, схрестивши ноги, і носок її туфельки спрямований на тебе, якщо вона похитує ногою, то вона явно показує, що хоче, щоб ти присунувся ближче.  
Якщо її перший погляд на взуття, потім ноги і  дупу, потім на одяг, на руки, на нігті пальців, вже потім на фізіономію і зачіску - вона тебе оцінює як сексуальний об'єкт!  (Роблять вони це професійно, протягом 0.5-1.5 секунди, тому стеж за поглядом) 
Якщо ж хлопець чи дівчина торкається носа - сумнівається в тому, що ти зараз говориш; тримає руки хрестом, знаходиться в «закритій» позі - незатишно себе почуває або йому нецікаво - ти йому чи їй просто не цікаві.
 
Спільні інтереси:
Він зацікавиться вашим хобі. По чистій випадковості виявиться, що він слухає таку ж музику, яку любите ви, грає в пляжний волейбол і ходить до філармонії. Чи не правда, приємна несподіванка? Запам'ятайте - якщо він намагається знайти спільні точки дотику, то в ньому живуть теплі почуття до вас. 
 
Його кращий друг.
Якщо друг жартує над ним, коли ви проходите повз, кидає неоднозначні погляди в вашу сторону, коситься і єхидно посміхається, посилено нашіптуючи йому щось на вухо, то тут все ясно - він у тебе закоханий!
 
Він зауважує незначні зміни у вашому зовнішньому вигляді: нова блуза, волосся, укладене по-іншому, нова губна помада - це явний індикатор того, що ви йому подобаєтеся. Також підсвідомо він починає віддзеркалює якісь ваші звички: переймає вашу ходу, манеру розмовляти, вигинати пальці.
 
Підсвідома реакція:
Якщо хлопець спочатку пильно дивиться на вас, після чого повільно опускає повіки і відводить погляд убік, а його зіниці розширюються - вірна ознака того, що він тебе зваблює.  Дану підсвідому реакцію організму чоловіки простоне можуть контролювати.
 
 

Будує плани на спільне майбутнє:
Наприклад, каже «Ти не бачив це фільм? Та ти що, ми обов'язково повинні сходити на нього! », Ти їй безумовно дуже подобаєшся, але твоя нерішучість переходить всякі межі.
 

Керує тобою:
Вона просить тебе принести їй стакан води, пошукати її сумочку он на тому стільці, відкрити або закрити вікно. Тримайся: у вас починають закладатися відносини,ти їй безумовно подобаєшся.
 

Прояв ревнощів:
Вона заздрить іншим жінкам, з якими ти спілкуєшся. Якщо помітиш, що вона аж витягнулася, коли ти просто розмовляєш з іншою — чувак, ти попав.
 

Зондування:
Вона задає тобі систему запитань — зондує, в принципі. Це звичайні запитання, але становлять систему, яка покликана оцінити твоє фінансове становище. Де ти працюєш, або хто твої батьки? Де живеш? Яка в тебе машина? З відповідей вибудовується уявлення про твою матеріальну ситуацію. Але якщо вона їх задає, отже зацікавлена в тобі.
     

Козак повстанець і дівчина

Але деколи дівчата видають бажане за дійсне. Якщо ви довго не відводите від нього очей, то він може спостерігати за вами саме з цієї причини, а не тому, що ви йому подобаєтеся.


Ніколи не помічали, як часто ви цілуєтеся? Поцілунки займають важливе місце в нашому житті, адже саме з їх допомогою ми можемо виразити всю ту гаму почуттів, які хочемо комусь передати.

Детальніше 

 

Пам'ятай, що якщо тобі хтось подобається, ти можеш невірно тлумачити його поведінку, сподіваючись на те, що теж подобаєшся йому. Наприклад, добродушне жартування хлопця може виявитися просто його бажанням розсмішити компанію друзів. Він і не здогадується, що в твоїй душі може виникати буря відчуттів від цих жартів.

Якщо вона багато й докладно розповідає про своїх колишніх, то зараз їй скоріше потрібний друг і співрозмовник, а не хлопець. 

Обережніше з соромливими хлопцями. Якщо він пропонує щось, що віддалено нагадує побачення, але ти не упевнена в цьому, перш ніж погодитися, гранично проясни ситуацію. Буде дуже незручно, якщо один з вас готується до побачення, а інший думає, що це буде просто пробіжка по парку.

 

Одна з причин усіх цих невдач - те, що навіть в юні роки чимало хлопців та дівчат просто не знають, як любити одне одного. Так, вони бігають на побачення, деякі з них навіть закохуються, та лише окремі щасливчики здогадуються, що, крім усього іншого, вони можуть бути справжніми друзями, а це куди важливіше за все інше.

 Або як зайнятись сексом

Як не дивно, але спочатку дівчата звертають свою увагу на твоє взуття!  Хочеш сподобатись - слідкуй за взуттям...

Уникай хлопців, які говорять, що ти їм дуже подобаєшся, зовсім не відчуваючи до тебе нічого подібного. Вони просто хочуть перевірити, як далеко ти можеш зайти в чому б то не було. А у них потім буде привід похвалитися перед друзями

Не проси своїх друзів з'ясувати, чи подобаєшся ти хлопцю. Це не спрацює в 99,99% випадків.------
оцінило: 0 люд.