Український портал » Сучасна Україна » Культура козака » Як взнати чи подобаюсь я їй (йому) ?

Як взнати чи подобаюсь я їй (йому) ?

admin
  49 729   41    
Як взнати чи подобаюсь я їй (йому) ?
Як взнати чи подобаюсь я їй (йому) ?

Кожна дівчина і хлопець страждали над вічним запитанням - чи подобаюсь я їй (йому)?.

 

Нижче піде мова про те, як побачити та почути ознаки закоханості у хлопців та дівчат, адже особливо підліткам властиво не помічати багатьох деталей, зокрема і натяків на те, що він (вона) подобається.

 

Українська дівчина

Чи подобаєшся ти хлопцю?

Погляд:  Коли він з тобою говорить, він дивиться тобі просто в очі? Тобі пощастило, ти цікава йому як особистість, йому подобається спілкування з тобою, так що все в твоїх руках!

 Якщо він дивиться не в очі, а поверх голови або по сторонах, то висновок дуже сумний - ти його не цікавиш, так що краще забути про цей таємничий об'єкт. Якщо його погляд спрямований нижче рівня твоєї голови, «кудись вниз» - що ж, ти цікавиш його тільки як сексуальний об'єкт, не більше.  

Жестикуляція: Якщо він жестикулює під час спілкування з тобою - вже добрий знак. Отже, якщо він мимоволідемонструє долоні або часто крутить у руках якийсь предмет (ключі, телефон і т. д.), розмовляючи з тобою, то однозначно добре до тебе ставиться.

Якщо він зворушує пальцями свою шию (нагадує поправлення краватки або метелика) - це свідчить про те, що ти безумовно йому подобаєшся.  

Спільні інтереси: Він зацікавиться вашим хобі. По чистій випадковості виявиться, що він слухає таку ж музику, яку любите ви, грає в пляжний волейбол і ходить до філармонії. Чи не правда, приємна несподіванка? Запам'ятайте - якщо він намагається знайти спільні точки дотику, то в ньому живуть теплі почуття до вас. 

 

Його кращий друг. Якщо друг жартує над ним, коли ви проходите повз, кидає неоднозначні погляди в вашу сторону, коситься і єхидно посміхається, посилено нашіптуючи йому щось на вухо, то тут все ясно - він у тебе закоханий!

 

Він зауважує незначні зміни у вашому зовнішньому вигляді: нова блуза, волосся, укладене по-іншому, нова губна помада - це явний індикатор того, що ви йому подобаєтеся. Також підсвідомо він починає віддзеркалює якісь ваші звички: переймає вашу ходу, манеру розмовляти, вигинати пальці.

 

Підсвідома реакція: Якщо хлопець спочатку пильно дивиться на вас, після чого повільно опускає повіки і відводить погляд убік, а його зіниці розширюються - вірна ознака того, що він тебе зваблює.  Дану підсвідому реакцію організму чоловіки простоне можуть контролювати.

Молодий козак

Чи подобаєшся ти дівчині?

  Голос: Якщо вона намагається підлаштовуватися під вас, починає говорити швидше або повільніше, тихіше або голосніше, це хороший знак.

 

  Маршрут прогулянки: Спробуй змінити намічений шлях вашої прогулянки кілька разів, якщо вона весь час погоджується - ти безумовно їй подобаєшся!

 

  Жестикуляція:   Якщо вона охоплює руками лікті, це, швидше за все, означає те, що вона вже представляє вас у своїх обіймах, або вона просто відчуває себе невпевнено і боязко.    При розмові чи взагалі у твоїй присутності вона намотує пасмо волосся на палець, грається зі своєю сережкою або намистом    Якщо вона сидить, схрестивши ноги, і носок її туфельки спрямований на тебе, якщо вона похитує ногою, то вона явно показує, що хоче, щоб ти присунувся ближче.   Якщо її перший погляд на взуття, потім ноги і  дупу, потім на одяг, на руки, на нігті пальців, вже потім на фізіономію і зачіску - вона тебе оцінює як сексуальний об'єкт!  (Роблять вони це професійно, протягом 0.5-1.5 секунди, тому стеж за поглядом) 

 

  Будує плани на спільне майбутнє: Наприклад, каже «Ти не бачив це фільм? Та ти що, ми обов'язково повинні сходити на нього! », Ти їй безумовно дуже подобаєшся, але твоя нерішучість переходить всякі межі.

 

  Керує тобою:Вона просить тебе принести їй стакан води, пошукати її сумочку он на тому стільці, відкрити або закрити вікно. Тримайся: у вас починають закладатися відносини,ти їй безумовно подобаєшся.

 

  Прояв ревнощів:Вона заздрить іншим жінкам, з якими ти спілкуєшся. Якщо помітиш, що вона аж витягнулася, коли ти просто розмовляєш з іншою — чувак, ти попав.

 

Козак повстанець і дівчина

Але деколи дівчата видають бажане за дійсне. Якщо ви довго не відводите від нього очей, то він може спостерігати за вами саме з цієї причини, а не тому, що ви йому подобаєтеся.

Ніколи не помічали, як часто ви цілуєтеся? Поцілунки займають важливе місце в нашому житті, адже саме з їх допомогою ми можемо виразити всю ту гаму почуттів, які хочемо комусь передати. - Детальніше

Пам'ятай, що якщо тобі хтось подобається, ти можеш невірно тлумачити його поведінку, сподіваючись на те, що теж подобаєшся йому. Наприклад, добродушне жартування хлопця може виявитися просто його бажанням розсмішити компанію друзів. Він і не здогадується, що в твоїй душі може виникати буря відчуттів від цих жартів.

Якщо вона багато й докладно розповідає про своїх колишніх, то зараз їй скоріше потрібний друг і співрозмовник, а не хлопець. 

Обережніше з соромливими хлопцями. Якщо він пропонує щось, що віддалено нагадує побачення, але ти не упевнена в цьому, перш ніж погодитися, гранично проясни ситуацію. Буде дуже незручно, якщо один з вас готується до побачення, а інший думає, що це буде просто пробіжка по парку.

Одна з причин усіх цих невдач - те, що навіть в юні роки чимало хлопців та дівчат просто не знають, як любити одне одного. Так, вони бігають на побачення, деякі з них навіть закохуються, та лише окремі щасливчики здогадуються, що, крім усього іншого, вони можуть бути справжніми друзями, а це куди важливіше за все інше. - Або як зайнятись сексом
Заговорити з дівчиною

Як не дивно, але спочатку дівчата звертають свою увагу на твоє взуття!  Хочеш сподобатись - слідкуй за взуттям...

Уникай хлопців, які говорять, що ти їм дуже подобаєшся, зовсім не відчуваючи до тебе нічого подібного. Вони просто хочуть перевірити, як далеко ти можеш зайти в чому б то не було. А у них потім буде привід похвалитися перед друзями

Не проси своїх друзів з'ясувати, чи подобаєшся ти хлопцю. Це не спрацює в 99,99% випадків.

Валька
Валька  Сірома 
№:2
привіт!!..Допоможіть!!..
мені подобається хлопець,який на рік старший від мене...Ми начаємся в одній школі..Його клас наступний після мого..моя подружка почала писати йому смс,що він комусь подобається..він віднісся до цього,як до жарту..Це було десь в кінці весни..Але він подобався не тільки мені..У мене є 2 подруги одна йому писала,а другій він теж подобається..Ми з нею схожі,тому коли моя інша подруга описувала мене йому,то він подумав не на мене..Але десь у липні-серпні..Моя подруга,яка писала часто приходила до школи..Просто посидіти і він там часто був..Він займається workoutом,він приходить до школи на турніки..І він всеж таки догадався,що то була я ...Він їй говорив,що він мене любить..І це було не один раз..Моя подруга його розлюбила..Я живу близько біля нього,тому ми часто зустрічался..Коли він мене бачив,то починав поправлятися..І т.д..ПОчалася школа він не звертав на мене ніякої уваги..Але якось він і його друг почали говорити до нас 3-ох..Ми почали дружити..Зранку до уроків вони приходили до нас в клас..Його друг навпроти моєї подруги,а він навпроти мене..До неї він майже нічого не говорив..Ми жартували,сміялись…Але на осінніх канікулах у моєї подруги було запитання в спрашивай: «валя любить його»..моя подруга сказала,що нз..а він написав,що його задрали(але я не зрозуміла про кого саме було запитання)….Що він не любить мене,а його..потім після канікул ми прийшли до школи,а вони з нами навіть не спілкуються…моя подруга любила його друга..а його друг схоже любив її..він їй часто звонив,писав…але після канікул все ніби обірвалося….але його погляди на мене такі…коли я зі своїми подруга і він хоче щоб попросити,то каже це мені, а не їм..ми їхали разом у маршрутці.він сидів,я стояла..у мене тоді сумка була на плечі,бо ми їхали з школи..то він говорив зі своїм другом,а дивився постійно на мене..я намагалася не звертати увагу..а він дальше дивився…я вже спеціально ловила погляди..і ловила їх так,щоб він це бачив..але він не припиняє…він своєю ногою легенько задів мою ногу..я не звернула увагу..потім він ще раз…я вже звернула увагу..то був такий огляд а мене..я йому посміхнулася..він мені теж…потім у школі..він постійно на мене дивиться і посміхається…що мені робити?? :smailuk21:
0   відповісти цитувати скарга
Іре
Іре  Сірома 
№:3
Боже, та він дає тобі всі можливі сигнали про те, що ти йому дуууже подобаєшся! На твоєму місці я б вже давно з ним поговорила, відвзаємнила його почуття і насолоджувалася його обіймами!!
1   відповісти цитувати скарга
Любов
Любов  Сірома 
№:5

Привіт. Мені дуже потрібна ваша відповідь.
Спочатку в мене була невеличка симпатія ( впевнена була, що вона пройде швидко, бо я навіть не знала його, хоч і обличчя було знайоме ) Через місяці 2-3 я почала бачити його частіше, (перший раз при зустрічі випадковій я дуже сильно здивувалася ) Але була рада цьому, ну і пізніше ми досить таки часто бачились, бо в нас були спільні друзі. Іноді він кидав свої погляди на мене, а іноді було все навпаки - не замічав взагалі. Але одного разу сталося для мене дещо надзвичайно хороше. Моя подружка з ним дружила, і типу звела нас того одного разу, пізніше залишила нас з решта друзями і пішла додому з своїм хлопцем.  А він мене обняв, хоч дуже сормився, але взагаліто мені теж було не по собі перед усіма. Мені було дуже холодно і я вирішила піти додому, він мене зупинив, і сказав типу "почекай". Він щось там з своїм другом говорив, щось рішав, думав, і все таки наважився підійти до мене назад. Провів мене до самого піз'їзда, поцілував. Правда в обличчя. Він мене питав багато чого, ніби цікавився, а мені мову відняло від щастя. В середені мене літали метелики, але на наступний день, і ще на наступний він бачив мене і навіть не привітався. Якось через пару днів я його знову випадково побачила і він щиро усміхнувся до мене і вже привітався, і ще було таке що ми випадково зустрілися, тільки він знову ж мовчав, напевно тому що він був не сам. Але я думаю що це нічого не виправдовує. Все, після того ми не бачились, але тепер він ніяк не виходить мені з думок. Сподобався дуже сильно.

1   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:6

:smailuk3:  Любове забудь ти про цього хлопаку, Скоріш за все він пішов з тобою бо так склались обставини...  А обнімають хлопці і цілують багатьох дівчат.

--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Любов
Любов  Сірома 
№:7

можливо, і я це намагалася довести подружкам, але одна що його знає, казала, що він би просто так не провів мене.

0   відповісти цитувати скарга
Віка
Віка  Сірома 
№:8
  • Доброго дня!Мені дуже потрібна ваша допомога..як мені дізнатися чи я подобаюся хлопцю вроді і були і є прояви а вроді і ні..мене з ним познайомила подруга і невдовзі через рік він прийшов до нас до школи вчитися і ми почали з ним переписуватися потім вітатися говорити один з одним і його друг почав мене підкалувати а сам хлопець стояв і дивився на мене , але в невдовзі ми посварилися через дрібниці..І тепер він тільки но дивиться мені прямо в очі коли ми просто зіткнулися один з одним..І який вивод мені зробити :smailuk6:
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:9

Якщо дивиться в очі - однозначно ти йому не байдужа! Наберись сміливості підійди до нього і скажи що він тобі дуже сильно подобається... А якщо він промовчить, запитайся чи тии йому подобаєшся, якщо відповість - так! Запропонуй щоб він тебе провів до дому, скажи коли і де будеш його чекати.  Як правило юнаки після 20 стають сміливими - тобто бери ініціативу в свої руки....

--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
1   відповісти цитувати скарга
віка
віка  Сірома 
№:10

а як що він ніби й має дівчину тоді що?може він дииться мені в очі щоб побачити чи я на нього дивлюся

0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:11

:smailuk32: Згадуючи себе в молодості можу сказати, що маючи дівчину мені ніщо не заважало заігрувати з іншими, ну дуже приємно було коли за тобою сохнуть дівчата... У тебе є лише один вихід - підійти і запитати в нього напряму! Спочатку це страшно, але потім буше сміятись з своєї соромязливості... Кажу вперед і запитай! І душа буде в спокої.


Порада - одразу налаштуйся, що він скаже, що у нього вже є дівчина.


Щасти! А ще краще якщо твоя мати сучасна поговори про це з мамою - вона з радістю поділиться як зваблювала чоловіків :)...

--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
1   відповісти цитувати скарга
Марися
Марися  Сірома 
№:12

Доброго вечора.Мене турбує одне дуже важливе, на мій погляд, питання, ені подобається хлопець(ми працюємо в одному підприємстві, дуже часто зустрічаємось)Іноді, мені здається, що він хоче щось уже важливе скажати, але не наважується.Та є ще одне, пів року тому він одружився на дівчині до якої привик.Недавно я зробила дурницю і відіслала йому повідомлення, а зміст такий "Пробач, що так сильно люблю"...Тепер незнаю, що мені робити і як ходити на роботу.
Порадьте як правильно зробити або як виправити Цю ситуацію.
Вдячна.

1   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:13

:smailuk13: Правильно, що і сказала - на душі легше буде!


При зустрічі підійдеш до нього, трішки почервонієш та так тихенько промовиш - "Блін вибач за СМС то не тобі, я тобі випадково надіслала!", розвернись і виляючи стегнами іди далі. Нехай в гада слюні капають!

--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
1   відповісти цитувати скарга
Віка
Віка  Сірома 
№:14

Доброго дня!поясніть мені шо озачає коли друзі хлопця який мені подобається мене ним підмахують при нім як мені реагувати на то?і причому те підмахування його друзями доходить до пошлості а він стоїть і сміється з того..але мої подрузі його друг розказував,що той хлопець в якого я закохана тільки про мене говорить)І що робити в цій  ситуації мені?

1   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:15

Та для підлітків це норма - підмахувати :smailuk27:  Підмахування це не образа! Це підлітковий спосіб спілкування.


У тебе є 2 способи дій:


1) Посміятись разом з ними (хлопці цінують почуття гумору)


2) Спробуй при всіх підійти до нього і поцілувати його - недовго секунд 3-4, подивитись йому в очі і піти собі по справах. Але будь готова, що хлопці-друзі будуть свистати чи щось кричати - це ознака твоєї крутості! :smailuk24:  А можуть просто стояти з відкритими ртами і навіть не пікнути...

--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
1   відповісти цитувати скарга
Віка
Віка  Сірома 
№:16

ну а як це підмахування до пошлості доходе і заходе мова про секс то що тоді що? :smailuk19:

0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:17

Ну так всі про секс говорять і думають - така природа.


1) Якщо ти вирішила вже зайнятись сексом то чому б і ні. Але памятай про те, що всі про це взнають, хвороби, і що твій партнер ніхріна не шарить в тому і ви можите залетіти.


2) Якщо тобі не має 16 краще зачекай, заяви всім що ти бережеш себе лише для коханого, хоча всі будуь сміятись, але всередині будуть поважати. Одночасно і взанєш, що потрібно твоєму хлопцю від тебе - секс чи кохання.

--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Юля
Юля  Сірома 
№:18

Доброго дня.допоможіть будь-ласка...у мене в класі є один хлопчик, він мені дуже подобається але я не можу зрозуміти чи я йому подобаюся.Я знайшла в інтернеті дуже багато різних сайтів на цю тему,читала і про жести і про інше. Я почала за ним спостерігати але нічого не виявила. Тоді я  наважилася на відчайдушний крок:попросила подругу поспостерігати за ним на уроці, чи дивитиметься він на мене.Результат, як на диво, втішний: вона часто ловила його погляд на мені. Але далі погляду нічого не йде. рік назад йому подобалася дівчина з нашого класу то він це не приховував і відразу їй запропонував зустрічатися. А от щодо мене то не так.

0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:19

А скільки тобі і хлопцеві років?

--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:21

:smailuk3: Моя інтуіція говорить, що він дивиться на тебе бо ти дивишся на нього, така природа чоловіка, але це означає, що він ще не закоханий.


1) Якщо він тобі потрібний для сексу, попроси його провести тебе до дискотеки чи до дому з дискотеки і коли будете прощатись скажи йому на вухо, що він дуже сексуальний - і одразу розвертайся та йди, не оглядуйся. На слідуючий день він твій, можеш призначати побачення, типу я буду тебе чекати там-то о такій годині.


2) Якщо його кохаєш і не маєш терплячки чекати поки він сам зробить перший крок зроби так. На вечірці або після уроків чи на дискотеці підійди і дивлячись в очі скажи йому - навчи мене цілуватись! Я на такий дівочий трюк попадався.... А після поцілунків скажи йому, що він тобі дуже подобається!


 І пам'ятай, що кохання це хвороба яка відключає твої мізки, і ця хвороба через 1-2 роки проходить.... То дуже сильно не переживай якщо тобі відмовлять... Це означає що він не твій хлопець! :smailuk3:  Успіхів у зваблювані!

--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Юля
Юля  Сірома 
№:22

я сьогодні розмовляла з подругою і ще дещо дізналася: ВІН став часто про мене запитувати,наприклад,мене сьогодні і вчора не було в школі,то він причепився до моєї подруги з запитаннями: де я? що зі мною? чому я не ходжу до школи? і т.д. а ще він просив в однокласника мій номер.Можливо з`явилася ниточка надії?

0   відповісти цитувати скарга
Оля
Оля  Сірома 
№:23

Добрий день, я не знаю,що мені робити, останнім часом на мене дивиться один хлопець який старший від мене на 8 років, усе почалось від зими, після медляку, і триває досі, але скільки я би зним не танцювала, він завжди мовчить і я не знаю чому, і так завжди, я навіть сама хочу з ним заговорити,проте боюсь йому себе навязувати...він ще ні разу мене не проводив, лише крадькома дивиться... і так завжди... :smailuk21: 


 


 

2   відповісти цитувати скарга
віка
віка  Сірома 
№:24
Привіт дівчата.Я хочу теж вам розповісти дещо.От дивіться я ніби нормальна дівчина дуже навіть така , але не щастить з хлопцями.я зкстрічалаась з одним він мені подобався але виявилось що він зотів тільки одного потім він знову запропонував позустрічатись я помічаю що подобаюсь йому але хочу стосунків , нормальних стосунків як у всіз іншихну що мені робити?
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:25
Знаєш чим відрізняється дорослі стосунки від підліткових. Дорослі напряму кажуть, що вони хочуть і не бють собі мізки. А підлітки постійно вагаються. Що тобі мішає просо йому сказати, що ти прийняла рішення віддатись лише в шлюбну ніч? Ну посміється він, поприкалюється будуть тебе целочкою обзивати. Але рано чи пізно знайдеться той хто буде шукати саме таку...
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Марія
Марія  Сірома 
№:26
Привіт!я навіть не як сказати щоб ви мене зрозуміли
мені походу дійсно сподобався хлопець ,але я не знаю чи я йому подобаюсь, після того як ми бачилися ще трохи общалися потім я йому сказала що він мені подобається в контактах перестав
відписувати а потім за деякий віписав як справи що новенького подзвонив незнаю виду не дав що він мені подобається не знаю можна щераз але запросити просто його на зустріч як ви думаєте чи просто чітко спитатися чи я йому подобаюсь чи ні яне вмію фліртувати з хлопцями дякую якщо порадите

це мій однокласник провчилися з ним рік ,але ми з ним не общалися ,закінчивши школу почали переписуватись в контактах ми зним рідко з тикаємся хоча живемо в одному місті роботи багато майже не відпочиває потім поїхали в Київ з групою і зним в цей складний період коли творився в Києві на 3 дняі після цього мені здалося що я привязалася до нього хотіла чути голос ніби це любов не знаю бо довго було таке
відчуття а в мене перший раз таке було перед тим писала це було про нього
2   відповісти цитувати скарга
Софі
Софі  Сірома 
№:27
Допоможіть мені розвязати таку проблему: у мене є хлопець, ми сильно любимо одне одного, дуже часто бачимося, спілкуємося як по телефону так і в живу він мені кожен день каже що любить мене. Але останнім часом коли я почала йому телефонувати він був в зоні недосяжності. Я спочатку подумала може в нього якісь серйозні справи, але ця вірогідність стає дедалі меншою? Що робити?
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:28
:smailuk27: Чекати і страждати, в цьому є теж свій колорит часопроведення.
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Диана
Диана  Сірома 
№:29
Доброго дня! Допоможіть мені будь ласка. Мені дуже подобається один хлопець. Вже 2 роки І коли я біля нього я розгублена. Ніяк не можу зрозуміти чи любить він мене? В інтернеті я прочитала що якщо хлопець дивиться тобі в очі коли він з тобою розмовляє ти йому подобаєшся. Він дивиться мені в очі коли ми розмовляємо. Але ми далеко мешкаємо один від одного. Я не знаю як зробити щоб він зрозумів що я його люблю? Чи він мене любить???? Допоможіть розібратися. :smailuk21:
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:30
:smailuk24: Спробуй поспілкуватись з ним через ВК чи Фейсбук. Постав лайки його фоткам, добав коменти: Класна фігура, красунчик...
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua