Український портал » Сучасна Україна » Культура козака » Як взнати чи подобаюсь я їй (йому) ?

Як взнати чи подобаюсь я їй (йому) ?

admin
  44 442   39    
Як взнати чи подобаюсь я їй (йому) ?
Як взнати чи подобаюсь я їй (йому) ?

Кожна дівчина і хлопець страждали над вічним запитанням - чи подобаюсь я їй (йому)?.

 

Нижче піде мова про те, як побачити та почути ознаки закоханості у хлопців та дівчат, адже особливо підліткам властиво не помічати багатьох деталей, зокрема і натяків на те, що він (вона) подобається.

 

Українська дівчина

Чи подобаєшся ти хлопцю?

Погляд:  Коли він з тобою говорить, він дивиться тобі просто в очі? Тобі пощастило, ти цікава йому як особистість, йому подобається спілкування з тобою, так що все в твоїх руках!

 Якщо він дивиться не в очі, а поверх голови або по сторонах, то висновок дуже сумний - ти його не цікавиш, так що краще забути про цей таємничий об'єкт. Якщо його погляд спрямований нижче рівня твоєї голови, «кудись вниз» - що ж, ти цікавиш його тільки як сексуальний об'єкт, не більше.  

Жестикуляція: Якщо він жестикулює під час спілкування з тобою - вже добрий знак. Отже, якщо він мимоволідемонструє долоні або часто крутить у руках якийсь предмет (ключі, телефон і т. д.), розмовляючи з тобою, то однозначно добре до тебе ставиться.

Якщо він зворушує пальцями свою шию (нагадує поправлення краватки або метелика) - це свідчить про те, що ти безумовно йому подобаєшся.  

Спільні інтереси: Він зацікавиться вашим хобі. По чистій випадковості виявиться, що він слухає таку ж музику, яку любите ви, грає в пляжний волейбол і ходить до філармонії. Чи не правда, приємна несподіванка? Запам'ятайте - якщо він намагається знайти спільні точки дотику, то в ньому живуть теплі почуття до вас. 

 

Його кращий друг. Якщо друг жартує над ним, коли ви проходите повз, кидає неоднозначні погляди в вашу сторону, коситься і єхидно посміхається, посилено нашіптуючи йому щось на вухо, то тут все ясно - він у тебе закоханий!

 

Він зауважує незначні зміни у вашому зовнішньому вигляді: нова блуза, волосся, укладене по-іншому, нова губна помада - це явний індикатор того, що ви йому подобаєтеся. Також підсвідомо він починає віддзеркалює якісь ваші звички: переймає вашу ходу, манеру розмовляти, вигинати пальці.

 

Підсвідома реакція: Якщо хлопець спочатку пильно дивиться на вас, після чого повільно опускає повіки і відводить погляд убік, а його зіниці розширюються - вірна ознака того, що він тебе зваблює.  Дану підсвідому реакцію організму чоловіки простоне можуть контролювати.

Молодий козак

Чи подобаєшся ти дівчині?

  Голос: Якщо вона намагається підлаштовуватися під вас, починає говорити швидше або повільніше, тихіше або голосніше, це хороший знак.

 

  Маршрут прогулянки: Спробуй змінити намічений шлях вашої прогулянки кілька разів, якщо вона весь час погоджується - ти безумовно їй подобаєшся!

 

  Жестикуляція:   Якщо вона охоплює руками лікті, це, швидше за все, означає те, що вона вже представляє вас у своїх обіймах, або вона просто відчуває себе невпевнено і боязко.    При розмові чи взагалі у твоїй присутності вона намотує пасмо волосся на палець, грається зі своєю сережкою або намистом    Якщо вона сидить, схрестивши ноги, і носок її туфельки спрямований на тебе, якщо вона похитує ногою, то вона явно показує, що хоче, щоб ти присунувся ближче.   Якщо її перший погляд на взуття, потім ноги і  дупу, потім на одяг, на руки, на нігті пальців, вже потім на фізіономію і зачіску - вона тебе оцінює як сексуальний об'єкт!  (Роблять вони це професійно, протягом 0.5-1.5 секунди, тому стеж за поглядом) 

 

  Будує плани на спільне майбутнє: Наприклад, каже «Ти не бачив це фільм? Та ти що, ми обов'язково повинні сходити на нього! », Ти їй безумовно дуже подобаєшся, але твоя нерішучість переходить всякі межі.

 

  Керує тобою:Вона просить тебе принести їй стакан води, пошукати її сумочку он на тому стільці, відкрити або закрити вікно. Тримайся: у вас починають закладатися відносини,ти їй безумовно подобаєшся.

 

  Прояв ревнощів:Вона заздрить іншим жінкам, з якими ти спілкуєшся. Якщо помітиш, що вона аж витягнулася, коли ти просто розмовляєш з іншою — чувак, ти попав.

 

Козак повстанець і дівчина

Але деколи дівчата видають бажане за дійсне. Якщо ви довго не відводите від нього очей, то він може спостерігати за вами саме з цієї причини, а не тому, що ви йому подобаєтеся.

Ніколи не помічали, як часто ви цілуєтеся? Поцілунки займають важливе місце в нашому житті, адже саме з їх допомогою ми можемо виразити всю ту гаму почуттів, які хочемо комусь передати. - Детальніше

Пам'ятай, що якщо тобі хтось подобається, ти можеш невірно тлумачити його поведінку, сподіваючись на те, що теж подобаєшся йому. Наприклад, добродушне жартування хлопця може виявитися просто його бажанням розсмішити компанію друзів. Він і не здогадується, що в твоїй душі може виникати буря відчуттів від цих жартів.

Якщо вона багато й докладно розповідає про своїх колишніх, то зараз їй скоріше потрібний друг і співрозмовник, а не хлопець. 

Обережніше з соромливими хлопцями. Якщо він пропонує щось, що віддалено нагадує побачення, але ти не упевнена в цьому, перш ніж погодитися, гранично проясни ситуацію. Буде дуже незручно, якщо один з вас готується до побачення, а інший думає, що це буде просто пробіжка по парку.

Одна з причин усіх цих невдач - те, що навіть в юні роки чимало хлопців та дівчат просто не знають, як любити одне одного. Так, вони бігають на побачення, деякі з них навіть закохуються, та лише окремі щасливчики здогадуються, що, крім усього іншого, вони можуть бути справжніми друзями, а це куди важливіше за все інше. - Або як зайнятись сексом
Заговорити з дівчиною

Як не дивно, але спочатку дівчата звертають свою увагу на твоє взуття!  Хочеш сподобатись - слідкуй за взуттям...

Уникай хлопців, які говорять, що ти їм дуже подобаєшся, зовсім не відчуваючи до тебе нічого подібного. Вони просто хочуть перевірити, як далеко ти можеш зайти в чому б то не було. А у них потім буде привід похвалитися перед друзями

Не проси своїх друзів з'ясувати, чи подобаєшся ти хлопцю. Це не спрацює в 99,99% випадків.

Olya
Olya  Сірома 
№:31
crying допоможіть я десь в квітні в 7 класі ростанула просто від старшокласника з 9 класу спочатку він цього не знав неділі 2-3 десь протрималась ця секретність поки мені в один день не знесло голову до кінця і добігаючі до свого класу я закричала який він класний назвавши фамілію а мій однокласник знав його на мій жаль він навіть ходив з ним разом на карате так що на тій ж перерві моя таємниця була викрита.... моє перше повідомлення були безглузде"мій однокласник збрехав " друге це повна каша через 2 дні"да це правда ти мені подобаєшся" і ігнор..... через кожні 2 дні ще 3 великих повідомленьмайже з тим самим змістом наробила всякої дурні чекала його після заннять відверталась коли він виходив втікала переслідувала його і коли він нарешті відписав я аж затремтіла від щастя він написав чого я не підхожу до нього і не привітаюсь як би банально це не виглядало дурні речі які шокували його я завжди могла зробити а привіт намагалась сказати 2 місяці... переписування продовжилось 2 дні і я його достала що за маячню я писала ... стидно згадувати всі його друзі дивились на мене поглядами ніби чекають від мене щось.... суть не в цьому під кінець літа я заспокоїлась він поступав і ніби забула новий клас перебив все про нього на першому вересні всі його друзі дивились на мене, я його ббачила кожен ранок десь в середині вересня ми бачились кожен ранок в продовж він почав звертати більше уваги на мене навіть рукою помахав... подумала здалось і через неділю побачивши його я привіталась з дурним продовженням відповіши подрузі ти довольна? О боже ну що за дурню я верзу??? Моя однокласниця яка з ним спілкується запитала ти ще любиш його? Я промовчала вона говорить він п... і замовкла подумала що за дурня?.. я забувала про нього почав подобатись однокласник 8 клас не настільки вже божевільна була по відношеню до хлопця:) і з ним все добре складалось.... ну..якби не той день минулої п'ятниці вийшла з кабінету в компанії друзів а тут він і кучка його колишніх однокласників звісно стидно і згадується зразу вся дурня.. коли я недалеко стояла від них він дивився на мене впродовж хвилин 2 мені навіть не по собі стало потім вони жартували він засміявся і знов подивився на мене.. що робити він знов запав мені в голову... це був знак уваги??? Що мені робити? Чи просто забути про нього????0.0
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:32
smile Та зараз це дуже просто... Спочатку добав його в друзі у соціальних мережах... не спіши... Почни з того що просто лайкай його фото.... Потім деякі фото коментуй, типу "Вау!" "Клас" тільки без красуньчиків та лапульчиків - підлітки такого не полюбляють...
Скоро день Валентина - пришли йому сердечко.... Або якщо у нього буде день народження привітай...
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
таня
таня  Сірома 
№:33
Привіт! Мені потрібна ваша допомога.Мені подобається хлопець і ми переписуємось по вк,я хочу натякнути що він мені подобається але я неможу це зробити.Ми вже переписуємося 6 місяців,я проявляю до нього симпатію але хочу перевірити чи я подобаюся йому і неможу написати чи я подобаюся йому.Як мені це зробити??
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:34
таня,
wink Думаю, що настав твій час! Пора брати все в свої руки. Запроси його на прогулянку - скажи, що батьки виганяють на вулицю, дали гроші на каву чи морозиво, а тобі не має з ким піти... Гроші бери обов'язково на двох, хлопці теж дуже хвилюються і можуть не взяти...
Запам'ятай, що навряд чи він тобі скаже що ти йому подобаєшся. Краще це зробити тобі, мимоволі під час прогулянки, десь по середенні вашої прогулянки, бажано дивитись йому в очі... Реакція може бути різна хлопець може навіть засміятись - це норма... Засмійся теж, а потім скажи, що ти серйозно.... У разі невдачі не впадай у відчай дай час хлопцю все продумати... Переключи розмову на школу. На роздуми у нього може піти кілька днів.... Успіхів!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
таня
таня  Сірома 
№:35
admin,
Дякую що дали відповідь, але я дуже скромна і невпевнена що він погодиться прогулятися і в нього мама вчителька я боюсь що вона замітить і щось скаже мені.Як можна в соціальних мережах щось написати і щось інше,ми вже з ним непереписуємось 4 дні.Може у вас є ще якісь поради для мене? Наперд Дякую))) wink
0   відповісти цитувати скарга
Гість Yarik
Гість Yarik  Сірома 
№:36
admin,
Є одна дівчина дуже подобається спілкуємось в соц мережі а вживу мені трохи стрьомно . і їй схоже подобається спілкування зі мною. Що мені робити?
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:37
Гість Yarik,
Почни розмову про кіно, перед цим подивись розклад в кінотеатрі, якщо їй подобається якийсь жанр - запропонуй піти на той фільм який зараз в прокаті :) Але мусиш мати гроші на квитки + на попкорн + на воду. Якщо дівчина буде настоювати на тому, що заплатить за себе сама - більше 1 разу не заперечуй!
Поради по поведінці в кінотеатрі:
1. Сам в кінотеатрі до неї не лізь. Можеш тільки руку поставити на перило біля неї (коли зїсте попкорн) (в цій руці нічого не тримати!). Коли буде страшний момент вона може проявити ініціативу і схопитись за неї....
2. В кінотеатр візьми вологі серветки, щоб руки витерти після попкорну. Постав їх в підставку між вами. І на цій підставці коли страшні сцени спирайся рукою...
3. Якщо вона так і не доторкнулась до тебе - останній шанс коли запропонуєш підвести до дому чи маршрутки... Можеш проїхатись з нею... В маршрутці завжди тіснувато :). Якщо і тут не вийде взятись за руки не переживай!!! Дуже рідко в кого виходить з першого разу....
4. Якщо серце калатає чи відчуваєш що червонієш - зроби глибокий вдих повільно через ніс і повільно видихай....
5. Запам'ятай - що це твої найкращі та найгостріші відчуття - будеш їх пам'ятати все життя - насолоджуйся...
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
Гість Lika
Гість Lika  Сірома 
№:38

Привіт, потрібна ваша допомога.

Мені і моїй подрузі подобається один і той же самий хлопець. Вона не знаєш, що він мені подобається також. Но зато він знає, що він нам двом нрав, я час від часу пропоню зустрітись, він погоджується, притому ми цілуємось, як сидимо разом дивиться на мене і обнімає, мої подруги кажуть що, якби йому було всеодно на тебе, то він би не приїжджав!

Чи насправді це так?

1   відповісти цитувати скарга
Віка
Віка  Сірома 
№:39

Мені подобається хлопець я його спитала він казав що я йому не подобаюсь. А тепер кидає погляд намене... Але йому зізналась у почуттях

0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

оновити, якщо не видно коду
  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua