Сайт знайомств twoo.com

admin
  8 212   1    
Сайт знайомств twoo.com
Сайт знайомств twoo.com

twoo.com - це сайт знайомств. Мета twoo.com - зробити спілкування і знайомство як можна більш простим і зручним, завдяки унікальним можливостям оптимізувати свій пошук і знайти саме таку людину, яку ви шукаєте. twoo.com орієнтований тільки на серйозні знайомства, і це істотно спростить вам пошук.

 

Каталог twoo.com закритий для сторонніх і доступ до нього можливий тільки для зареєстрованих учасників сайту. Таким чином, ваші фотографії і персональна інформація надійно захищені від будь-яких пошукових систем, навіть від Google.

 

Розмістити інформацію про себе на twoo.com зовсім не складно і абсолютно безкоштовно. Напишіть про себе в довільній формі та дайте відповідь на кілька анкетних питань, які допоможуть іншим учасникам twoo.com знайти вас на сайті. При бажанні, ви можете вказати навіть колір своїх очей, забезпечити свої фотографії коментарями, вести свій власний блог, дати інтерв'ю і багато іншого. Само собою зрозуміло, в будь-який момент ви можете оновити свою анкету або повністю видалити її.

 

twoo.com прагне гранично спростити для учасників механізм спілкування через сайт і по можливості нічим його не обмежувати. Кожному учаснику twoo.com надається персональний електронну адресу, тому відправляти і приймати листи можна не тільки через спеціальну сторінку на сайті, але й безпосередньо через свою звичну поштову програму. У листах не забороняється указувати свою контактну інформацію.
Як бути впевненим, що на цьому сайті зареєстровані реальні люди?

 

twoo.com влаштований як закритий клуб знайомств, учасники якого можуть з більшим довір'ям ставитися один до одного.

 

Зареєструватись на twoo.com

 


Чи правда, що twoo.com безкоштовний?

twoo.com надає як платні, так і безкоштовні послуги. Зареєструватися на сайті, опублікувати свою анкету або вести блог, переглядати анкети інших учасників сайту і робити пошук по ним ви можете абсолютно безкоштовно. Крім цього, відправлення та отримання віртуальних листівок або невеликих за розміром листів теж безкоштовні.

 

 

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua