ТІК - Люби ти Україну

admin
  2 346   0    

19 листопада 2013, в ефірі ранкової передачі "Guten Morgen" на телеканалі М1 був презентований кліп на пісню "Люби ти Україну!"

«Ключовим персонажем, на якому зав’язаний весь сюжет кліпу є козак. Козак - втілення боротьби і свободи . Він пам'ятає наших предків , прадідів і дідів , бачив як вони боролися і виживали , як віддавали життя за те , що б сьогодні ми могли сміливо сказати , - я українець і бути незалежним. Він сильний, але його сила це, насамперед, наша віра і воля , яка на сьогоднішній день в силу наведених у кліпі моментів , з кожним днем згасає. У кліпі він починає йти по полю , що є символом нашого життя і бачить те , що по суті ми бачимо щодня , але просто перестали надавати цьому яке-небудь значення . Його очима ми починаємо дивитися на події збоку . Він не приймає чиєїсь сторони, не засуджує , не карає - він просто веде нас за собою», - розповідає про задум кліпу лідер «ТІКу».

Усі сцени кліпу знімались посеред чистого поля під Бучею.

Режисером кліпу став вже знайомий по «Оленям» та інших відео «ТІК» Роман Веркулич. Всі сцени кліпу знімались посеред чистого поля під Бучею.Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua