Близнюки (Ворота)

admin
  6 773   0    
Близнюки (Ворота)
Близнюки (Ворота)


 21 травня — 21 червня

Народжені під знаком Воріт люблять переміни, і не тільки у незначних справах. Спокійне, врівноважене життя для них — нестерпне. Неспокійні душею, за першої можливості змінюють місце роботи і друзів. Здатні абсолютно змінити своє життя. Серед них можна зустріти не тільки запеклих егоїстів, а й людей із неспокійним і легковажним характером. Вони рідко бувають одинокими, не можуть жити без друзів, навіть коли вони їм не підходять. Люблять подорожувати. У любові можуть бути щасливі лише за великого терпіння і поблажливості партнера. Тепло любові інших гріє їхні душі. Щасливий день — середа, число — 5, колір — білий, коштовний камінь — агат. Планета — Меркурій.

Дівчата, народжені під знаком Воріт, рідко досягають щастя. Вигадавши собі ідеал, вони шукають його все життя і рідко знаходять, тому часто впадають у депресію, живуть з відчуттям неповноцінності. Коли все ж знаходять свій ідеал — життя для них стає раєм. Але для цього обранець має бути схожий на їхній ідеал. Це — чутливі і талановиті натури.

Хлопці — натури романтичні; створюють собі ілюзорні образи Любові, Віри і Краси, які замінюють реальний стан речей. У любові невимогливі. Вміють господарювати, чудові і вірні чоловіки. Прагнуть усім подобатися і бути в центрі уваги.

 

Сексуальний гороскоп для Близнюків

близнюки

Близнята розумні та говіркі, що мало подобається Тільцям і Козерогам, які воліють менше говорити та більше діяти. Значно цікавіше з Близнятами тим знакам, які сприймають кохання, поєднане зі спілкуванням, а саме: Близнята, Діва, Терези, Водолій. Хороший дует можливий із Овном і Левом. Також легко долаються можливі непорозуміння зі Стрільцем. Іноді Близнята схильні до мінорного настрою, аж до меланхолії. І тоді вони потребують ласки, ніжності й уваги партнера навіть більше, ніж у сексі.
 

 

Чоловік-Близнюки. Часто вважається, що чоловік-Близнюки любить багатьох жінок і збирає собі «гареми». Такі люди, дійсно, можуть зустрітися, проте їх прихильності швидше розумового характеру, ніж пристрасно-сексуального. Він просто любить різноманітність, а наситивши це бажання, повернеться до вас. Помітивши, що з даною жінкою не цікаво, Близнюки не будують з нею міцний зв'язок, особливо якщо вже одружені. Помічені й Близнюки-однолюби.

Жінка-Близнюки. Для них теж спілкування на першому місці, вони часто розумні і мають якості лідера, сексу часто не надають великого значення, звабити таку жінку можна, показавши свій інтелект. Є й емоційні жінки-Близнюки, їм потрібен чоловік, націлений на родину і споріднений їм за духом, "товариш по іграх".

 

Здоров'яПро здоров'я Близнюків

Близнюки мають міцне складання, цей знак впливає на легені, кров та нервову систему. Іноді буває схильність до легеневих захворювань (управління Меркурія) і хвороб крові. Близнюки швидко відновлюють сили, але у них можуть виникати нервові розлади через занепокоєння, перевтоми, розумового перенапруження. Бувають такі легеневі захворювання, як бронхіт, астма, запалення легенів. Уразливі плечі. Близнюкам слід загартовувати легкі, робити дихальні вправи, займатися спортом, що розвиває дихальні шляхи: бігом, лижним спортом, плаванням, тенісом, а при неможливості займатися спортом займатися хоча б оздоровчої ходьбою.

Необхідно більше часу проводити на свіжому повітрі, в компанії друзів, з якими цікаво поспілкуватися, це відновлює сили Близнюків. Велику увагу треба приділяти того, щоб Близнюки не відчували тривалих стресів, це підриває їх сили, деякі Близнюки за часів схильні впадати в депресії, і тоді їм життєво необхідна підтримка рідних і друзів. Бажано не зловживати курінням.

Рослини Близнюків: фіалка триколірна, солодка, Мильнянка, медунка, алтей, пікульнік, материнка, кипрей, конюшина біло-рожевий, валеріана, хміль, буркун, пустирник, дикорослі й декоративні в'юни, плющ. Їх успішно застосовують для лікування бронхів, легенів, порушень нервової системи.

 

близнюки близнюки
близнюки

 

Народжені та благословенні під сузір’ям Воріт


Художник Федір КРИЧЕВСЬКИЙ, композитор Кирило СТЕЦЕНКО, поет, перекладач “Божественної комедії” Д. Аліг’єрі Петро КАРМАНСЬКИЙ, скульптор Олександр АРХИПЕНКО, художник Іван СОШЕНКО, письменник Кость БУРЕВІЙ, фольклорист Всеволод ДАШКЕВИЧ, президент ЗУНР Євген ПЕТРУШЕВИЧ, історик Олександр БАРВІНСЬКИЙ, письменниця Наталя КОБРИНСЬКА, письменник Марко ЧЕРЕМШИНА, політичний діяч Євген КОНОВАЛЕЦЬ, церковний діяч Феофан ПРОКОПОВИЧ, історик Олександр ЛАЗАРЕВСЬКИЙ, співак Олександр МИШУГА, політичний діяч Дмитро ДОНЦОВ, математик Мирон ЗАРИЦЬКИЙ, драматург Марко КРОПИВНИЦЬКИЙ, автор першого вітчизняного дирижабля “Київ” Федір АНДЕРС, актор Іван МИКОЛАЙЧУК, вчений у галузі космонавтики Юрій КОНДРАТЮК, письменник Михайло СТЕЛЬМАХ, авіаконструктор Ігор СІКОРСЬКИЙ, письменник Олександр ІЛЬЧЕНКО, поет Олександр КОРСУН, учений в галузі ядерної фізики Митрофан ПАСІЧНИК, письменник Сергій ПЛАЧИНДА, письменник Віталій КОРОТИЧ, письменник Роман ІВАНИЧУК.

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua