Микола Амосов

admin
  5 924   2    
Микола Амосов
Микола Амосов

Оригінальна назва: Микола Амосов

Переклад: Український (оригінал)

Довготривалість: 28:18 хв.

Рік випуску: 2008

Режисер: Ярослав Геляс

Жанр: Історичний, біографія

Відео:TVRip MPEG2 Video 720x576 25.00fps 4000Kbps

Аудіо:  MPEG Audio 44100Hz stereo 224Kbps

Розмір: 879мб.

 

Він – видатний учений, знаменитий лікар, талановитий письменник, громадський діяч... Але найголовніше, Амосов – це людина, яка врятувала життя тисячам людей. Його головною зброєю був скальпель.

 Про фільм "Микола Амосов"

 

Операції на стравоході, легенях, і особливо на серці він робив при загрозі швидкої смерті пацієнтів, часто в умовах, коли ніхто інший їх зробити не міг. 1962 року Микола Михайлович уперше в СРСР зробив протезування мітрального клапана серця, а 1965 року створив і першим у світі почав використовувати штучні клапани з покриттям. Вже тільки за це він заслуговує стати найвеличнішим українцем.

Представляти Миколу Амосова в проекті «Великі Українці»буде його колега – лікар, письменник і журналіст Віталій Коротич, котрий чудово знав його особисто. Віталій Олексійович також став ведучим цього документального фільму.

– Уперше ми познайомилися з Амосовим ще в 60-х роках, коли я працював лікарем в Інституті Стражеска. Тоді я своїх хворих часто відправляв до нього, – згадує Коротич. – Він дуже серйозно ставився до своєї справи. При цьому він був дуже скромним і ніколи не думав про власну вигоду. Коли 1999 року настав час робити йому операцію на серці, з'ясувалося, що у нас в країні людям після 70-ти років таких операцій не роблять. А щоб поїхати на операцію до Німеччини, потрібні великі гроші. І Амосов вирішив продати свою квартиру. Йому навіть не спало на думку, що можна звернутися за допомогою до тисяч людей, яких він вилікував... А серед них були й дуже багаті люди. У день свого народження він завжди вивішував об'яву біля входу в Інститут серцево-судинної хірургії «Прошу жодних подарунків мені не готувати, навіть квітів не треба – для мене важить ваша любов». Людина мене цим і вражала. Я сам працював лікарем і знаю лікарів, які скаржаться на те, що їм коньяк нікуди дівати. Але це не Амосов. Він був порядною людиною, що виявлялося у всьому. Я відчував свою неповноцінність поруч із ним – я квіти брав.

У фільмі візьмуть участь і колишні пацієнти Миколи Амосова, яких він повернув до життя, а ще його дочка Катерина Амосова.

– Багато разів він хотів кинути хірургію, тому що не витримував, коли хворі вмирали, – розповідає Катерина. – Він страшенно втомлювався. Але йому приходили листи, йому дуже вірили, і приїжджали хворі з усього Радянського Союзу: з Молдавії, з Росії, Білорусії...

За величезні заслуги перед Україною Миколу Амосова вже визнали «людиною століття в Україні», а тепер черга за «Великими Українцями». Голосуйте за Амосова, якщо ви вважаєте, що своїм життям і своєю працею він заслужив звання Великого Українця №1!

 
 
Завантажити \ Скачати безкоштовно з letitbit.net

Завантажити за допомогою торренту
 
Скріншоти з фільму:
 
   
Наталя
Наталя  Сірома 
№:1
Дуже хотіла завантажити цей фільм про Миколу Амосова, але "відео не знайдено". Якщо це можна якось виправити, будь ласка, зробіть, бо дуже хочеться його переглянути.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:2
:c_emot7: Фільм перезалито - можна качати.
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua