Український портал » Сучасна Україна » Культура козака » Цікаві факти які варто знати!

Цікаві факти які варто знати!

admin
  5 585   3    
Цікаві факти які варто знати!
Цікаві факти які варто знати!

Цікаві факти які варто всім знати! Факти розбиті по категоріям:

Цікаві факти про життя.

Цікаві факти про кохання

Факти про секс

Синдроми, про які Ви не знали

Як поводитись з людьми, що вас виводят з себе?

Слова, що допомагають повірити в себе

Цікаві факти про людське тіло

Цікаві факти про кохання:

1. Більшість людей до шлюбу закохується приблизно сім разів.

2. Вивчення психіки студентів, які були щойно відкинуті своїми коханими, показало наявність у них сильної активності в тій частині головного мозку, яка розпізнає фізичний біль.

3. Розрив відносин часто призводить до появи "любовної фрустрації", яка змушує деяких людей любити того, хто їх кинув, ще більше.

4. Термін "любов" стався від "lubhyati" (санскрит) і означає "бажання".

5. Европейскі чоловіки підсвідомо віддають перевагу жінкам, окружність талії яких складає близько 70% від окружності стегон.

6. Деякі люди, які стверджують, що ніколи не були закохані, страждають гіпопітуїтаризмом, рідкісною хворобою, яка не дозволяє людині відчути емоцію любові.

7. Обручальні кільця часто носять на безіменному пальці лівої руки, так як стародавні греки стверджували, що через цей палець проходить вена "amoris", або "вена любові", яка йде прямо до серця.

8. Насіннєва рідина може сприяти закоханості. Дослідження показують, що сперма містить дофамін ("гормон любові") і норадреналін, а також тирозин і амінокислоти, які потрібні мозку для виробництва дофаміну. ??

9. Символ кохання, Амур (або Ерос), стався від Хаосу ("Зяюча пустота") і являє собою примітивні сили любові і бажання.

10. Психологи стверджують, що ми часто закохуємося в людей, схожих на наших батьків, з якими у нас залишилися невирішені проблеми дитинства. Самі того не підозрюючи, ми прагнемо вирішити ці проблеми в зрілому віці.

11. Дослідження показують, що якщо чоловік і жінка зустрічаються в екстремальній ситуації, то ймовірність, що вони полюблять один одного, набагато вище, ніж, якщо б це сталося у звичайній обстановці, наприклад, в офісі.

12. Чим довше триває період залицяння, тим краще перспективи для довгого шлюбу. Люди, які переживають бурхливі і пристрасні романи на початку відносин, частіше розлучаються.

13. Жінки відчувають себе коханим, спілкуючись лицем до лиця зі своїм партнером, чоловіки, навпаки, відчувають емоційну близькість у спілкуванні, коли вони працюють, грають, або розмовляють, сидячи поруч з партнеркою.

14. Чоловіки більш терпимі, ніж жінки, коли шукають партнера для короткострокових відносин, але набагато прискіпливіше жінок, якщо збираються одружитися.

15. У середньому, чоловіки по всьому світу одружуються на жінках, які на три роки молодші від них.

Інна
Інна  Сірома 
№:1
Про "ефект свідка", згаданий у пункті 8, детальніше читайте у №7 психологічного журналу "Експеримент" http://experyment.com.ua/sindrom-dzhenoveze-abo-nebezpechnij-efekt-svidka/
0   відповісти цитувати скарга
Марк
Марк  Сірома 
№:2
"14. Мова хамелеона удвічі довше його тіла" - хоч би перевіряв автор статті переклад з москальської, якщо не соромно взагалі автоматично перекладати.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:3
Марк,
feel Виправляюсь...
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua