Український портал » Сучасна Україна » Культура козака » Цікаві факти які варто знати!

Цікаві факти які варто знати!

admin
  5 585   3    
Цікаві факти які варто знати!
Цікаві факти які варто знати!

Цікаві факти які варто всім знати! Факти розбиті по категоріям:

Цікаві факти про життя.

Цікаві факти про кохання

Факти про секс

Синдроми, про які Ви не знали

Як поводитись з людьми, що вас виводят з себе?

Слова, що допомагають повірити в себе

Цікаві факти про людське тіло

Факти про секс:

1. Протилежності не притягають. Принаймні докладне дослідження більше трьох тисяч подружніх пар показало, що ні різниця, а саме схожість характерів робить відносини стійкими.

2. Обговорення точки G в сексі пора замінити на розмови про точку PS. Перша, як було встановлено, знаходиться на передній стінці піхви в 5 сантиметрах від вхідного отвору. Зона PS розташована набагато глибше і відрізняється ще більше чуттєвістю.

3. Голодні жінки займаються сексом частіше. До такого висновку прийшли вчені з університету Сан-Франциско в Каліфорнії. Фахівці вважають, що деякі статеві гормони активується в умовах голоду, тому у жінок виникає сексуальне бажання, а процес спарювання, як і отримання задоволення, знижує рівень ендокринних параметрів, які компенсують недолік калорій в жіночому організмі.

4. Порно - не тільки чоловіча слабкість. Виявилося, що чоловіки і жінки в рівній мірі приходять в збудження протягом 30 перших секунд перегляду відео зі сценами сексу.
5. Головне у сильної статі - це голос. Ніщо так не приваблює партнерок, як сексуальний чоловічий тембр. Більшу частину людської історії аж до винаходу штучного освітлення саме голос був орієнтиром у виборі об'єкта інтимних відносин вночі.

6. Оргазм симулюють всі. За останніми даними 52% представників сильної статі стимулюють оргазм тільки заради того, щоб зробити жінці приємно.

7. Секс-лунатизм дійсно існує. Приблизно 5% дорослих людей мають регулярний досвід сексуальних дій у сні, і при цьому нічого не пам'ятають. Причинами такого явища є алкоголь, стрес і втома.

10. Партнера вибирають за перші три секунди. Проаналізувавши 10 тисяч випадків чоловічого і жіночого вибору партнера для сексу, вчені дійшли висновку, що більшість людей приймали рішення практично миттєво.
11. Чоловіки люблять очима. У них активніше стає зона кори великих півкуль, що відповідає за зір. У жінок активніше зона, пов'язана з пам'яттю. Вони запам'ятовують поведінку партнера за декілька тижнів, а потім аналізують отриману інформацію, щоб зрозуміти, за що ж його можна любити.

12. Від сексу можна осліпнути. Аспіранти з Каліфорнійського університету в Берклі знайшли докази негативного впливу оргазму на дівчат. Медики проаналізували статистичні дані з 30 урологічних клінік, і виявили 32 випадки, в результаті яких жінки втрачали здатність бачити в середньому протягом доби після сексуального контакту.

Інна
Інна  Сірома 
№:1
Про "ефект свідка", згаданий у пункті 8, детальніше читайте у №7 психологічного журналу "Експеримент" http://experyment.com.ua/sindrom-dzhenoveze-abo-nebezpechnij-efekt-svidka/
0   відповісти цитувати скарга
Марк
Марк  Сірома 
№:2
"14. Мова хамелеона удвічі довше його тіла" - хоч би перевіряв автор статті переклад з москальської, якщо не соромно взагалі автоматично перекладати.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:3
Марк,
feel Виправляюсь...
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua