Український портал » Сучасна Україна » Культура козака » Цікаві факти які варто знати!

Цікаві факти які варто знати!

admin
  5 585   3    
Цікаві факти які варто знати!
Цікаві факти які варто знати!

Цікаві факти які варто всім знати! Факти розбиті по категоріям:

Цікаві факти про життя.

Цікаві факти про кохання

Факти про секс

Синдроми, про які Ви не знали

Як поводитись з людьми, що вас виводят з себе?

Слова, що допомагають повірити в себе

Цікаві факти про людське тіло

Як поводитись з людьми, що вас виводят з себе?

Погодьтеся, у кожного в оточенні є парочка людей, починаючи від "того хлопця, який припаркувався на вашому місці", до боса, який неначе просто створений, щоб робити ваше життя нещасної. Всім нам доводиться в той чи інший час мати справу з цими людьми. Як краще це зробити.

 

1. Хлопець, що припаркувався на єдино вільне місце на 2 секунди швидше вас

Або ж хлопець, який купує останню пачку сигарет, які ви зазвичай курите. Або той хлопець, за яким ви стоїте в касу, а касир просить за ним більше не позичати. Терпіння і ще раз терпіння. Вас не вистачить на всіх таких хлопців. Хоча якщо все це справа рук одного й того ж хлопця - такий спритності можна тільки позаздрити.

 

2.Ваш друга половина

Знайти приємну людину завжди і у усіх відношеннях - велика і практично нереальна удача. Періодично виникнення дратівливих дрібниць неминуче, а іноді, що вже там приховувати, дрібниці можуть доводити просто до сказу. Тут порада лише один - вирішувати всі полюбовно. Не відкладати розмову в довгий ящик, щоб потім не пригадувати всі від "створення світу" і не звинувачувати у всіх смертних гріхах. Постаратися заспокоїтися, дати паузу собі і іншій людині. Пам'ятати, що ця людина, намагається зробити вам добре, просто не завжди так, як ви уявляєте собі в ваших фантазіях.

 

3. Агресивний колега.

Коли б ви до нього не підійшли і щоб ви у нього не запитали, це викликає у нього агресивну реакцію, таке відчуття, що іноді він навіть готовий затіяти бійку. Він починає сперечатися, чинити опір, доводити, що все що ви пропонуєте, треба робити по-іншому. Можливо, ви навіть думаєте, що його агресія стосується саме вас. На жаль, є просто негативно налаштовані люди, яким, до того ж, подобається сперечатися. Можна звичайно вступити з ним у відкритий конфлікт, але постарайтеся привести контраргументи, спокійно пояснити, чому це потрібно зробити саме так, якими б ірраціональними його доводи не звучали. Хто збереже спокій - той і переможе в конфлікті.

 

4. Владний член сім'ї

Неважливо наскільки ти любиш свою сім'ю, у кожного є такий родич, який може буквально вивести вас із себе. Найкраще, що ви можете зробити - це чітко встановити свої кордони, при всьому бажання родича буквально залізти вам у душу. Родич - людина, яку не вибирають, і таких конфліктів може траплятися величезна кількість протягом життя. Не дозволяйте гніву оволодіти вами. Просто зізнайтеся собі, що ви зліться, і це вже буде половиною вирішення проблеми.

 

5. Хронічно спізнюється друг

Ингода навіть наші кращі друзі можуть нас дратувати. Звичайно, і самі ми буває запізнюємося, але коли хтось робить це постійно, спочатку це викликає легке роздратування, а потім цей хтось може "нарватися" і на грубість, навіть якщо він кращий друг. Або ми цедім з посмішкою через зуби: "Нічого страшного", а самі вибухати всередині від роздратування і потім сидимо з кислою міною і зіпсованим настроєм. Немає нічого страшного в тому, щоб у ввічливій формі пояснити одному, які почуття ви відчуваєте, і що вам це не подобається.

Ви маєте на це право. Якщо ви самі спізнювалися, а потім змогли побороти цю погану звичку - поділіться з ним своїм досвідом.

 

6. Галасливий сусід

Тільки ви вирішили виспатися, як за стінкою починає награвати свої мелодії дриль або ж хтось вирішив зайнятися бурхливим сексом (як варіант: хтось вирішив поспівати свою улюблену пісню в караоке) . На жаль, якщо ви живете в багатоквартирному будинку такі казуси вам забезпечені. Коли це відбувається час від часу, то з цим ще можна миритися, але якщо все це набуло систему, вихід один - гарненько поговорити з сусідом. Можливо, він просто не здогадується, що живе не один в цьому будинку. В іншому випадку зверненням в поліцію неминуче, одного згадування чи приїзду буде цілком достатньо. Можна скористатися контрзаходами - включити у вихідний день для нього свою улюблену пісню на повну гучність.

 

7. Маніпулятор

Отже, ми вже поговорили про людей, дратівливих нас, але як бути з людьми, які намагаються вами маніпулювати? Найчастіше виявити маніпулятора складно, тому що він завжди поводиться так, як ніби це ви в усьому винні. Він буде грати на почутті провини, використовувати вашу симпатію до нього і взагалі перетворювати всяке зло в видимість альтруїзму. Чим швидше ви зрозумієте, що відбувається насправді, тим швидше почнете протистояти йому чи викорените його маніпулювання вами зовсім. Не дайте йому втягнути вас в дискусію, іноді доводиться просто покласти край відносинам і піти, не давши йому завдати удару у відповідь.

 

8. Жахливий бос.

У деяких людей є проблеми з авторитарними фігурами, але що робити, якщо авторитарна фігура і є ваша основна проблема? Якщо ви зіткнулися з воістину божевільним босом, то це може перетворити вашу роботу в суцільне пекло. Не дозволяйте цій атмосфері проникнути у ваш будинок і заразити ваше особисте життя. Існує безліч шляхів, як боротися з такими босами, багато з них можна знайти в інтернеті або прочитати в книгах. Головне, перед тим як звинувачувати боса у всіх смертних гріхах - бути впевненим, що це не ви занадто чутлива натура, приймаюча все близько до серця.

 

9. Просто чол, якого ви чомусь терпіти не можете

Бувають люди, які не підпадають ні під одну категорію, але просто викликають у вас антипатію. І всі вони не так кажуть і не так роблять, одним словом просто дратують. Що ж, таке буває, і ви маєте на це повне право. Головне пам'ятайте, що хтось теж саме може відчувати і щодо вас.

 

10. Ви!

Так, так, як і говорилося в попередньому пункті, ви теж можете бути не завжди на висоті і дратувати когось своїми діями, навіть якщо по-більшої частини прибуваєте в думках про те, який ви класний. Якщо ви дійсно хочете стати краще - поговоріть з близькими та друзями про те, що їх дратує у вашій поведінці. Існує безліч способів, щоб поліпшити ваші "дратівливі особливості" і зробити оточуючих вас щасливішими. Найголовніше - це ваше бажання!

Інна
Інна  Сірома 
№:1
Про "ефект свідка", згаданий у пункті 8, детальніше читайте у №7 психологічного журналу "Експеримент" http://experyment.com.ua/sindrom-dzhenoveze-abo-nebezpechnij-efekt-svidka/
0   відповісти цитувати скарга
Марк
Марк  Сірома 
№:2
"14. Мова хамелеона удвічі довше його тіла" - хоч би перевіряв автор статті переклад з москальської, якщо не соромно взагалі автоматично перекладати.
0   відповісти цитувати скарга
admin
admin  Гетьман 
№:3
Марк,
feel Виправляюсь...
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua