Український портал » Новини України » Тойота знайшла голку Путіна безсметрного

Тойота знайшла голку Путіна безсметрного

admin
  1 899   0    
Тойота знайшла голку Путіна безсметрного
Тойота знайшла голку Путіна безсметрного

Компанія Toyota почала серійне виробництво першого в світі автомобіля з водневим двигуном. Новий седан «Mirai» працює тільки на воді і не виробляє ніяких шкідливих вихлопів.

За словами конструкторів, однієї заправки вистачить на 650 км шляху.


Японський автомобільний завод почне продавати свій перший водневий седан «Mirai» всередині країни в грудні, з 2016 року анонсовано початок продажів в США.

 

Ціна новинки в Японії складе близько $ 60 тис. При цьому уряд країни оголосив, що всі покупці екологічних седанів отримають від держави субсидії в розмірі $ 17 тис.

 

Так як «Mirai» їздить на воді, йому потрібні спеціальні заправні станції. Сам процес заправки автомобіля займає всього кілька хвилин. При цьому, за даними виробника, на повному баку седан може проїхати близько 650 км, а вартість заправки бака в розрахунку на 1 км складає всього $ 0,1.

Енергія в унікальному двигуні автомобіля виробляється за рахунок реакції окислення водню усередині електрохімічного генератора. Потужність електромотора складає 136 кінських сил.

 

Найближчим часом на ринок водневих автомобілів планує вийти і Honda. Компанія починає продажі моделі FCV в 2016 році.Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua