➤ Оригінальна промова Степана Бандери
 
Дата:     Переглядів: 2 709    Коментарів: 1   |  

Оригінальна промова Степана Бандери

оцінило: 0 люд.
 

Промова Степана Бандери перед вбивством в 1959 році. Оригінальний голос та особливий акцент української мови 60-років.

На жаль, дуже часто розмова, особливо з боку опонентів визнання ОУН-УПА, зводиться до повторення поширених штампів, напрацьованих ще радянською пропагандистською машиною для дискредитації українського національно-визвольного руху.


З початком окупації України нацистськими військами один із загонів опору очолив молодший брат Степана — Богдан. Він загинув у 1942 чи 1943 році.
5 липня 1941 у Кракові Степан Бандера був заарештований. За ним до Берліна поїхала дружина Ярослава з тримісячною донькою Наталкою, щоб перебувати близько до чоловіка. Бандеру утримували спочатку у в'язниці, потім — у концтаборі Заксенгаузен, де він перебував до 1944 року. Братів Олександра (доктора політекономії) та Василя (випускника факультету філософії Львівського університету) у 1942 році вбили польські наглядачі-капо у концтаборі Аушвіц
Андрія Михайловича Бандеру — батька Степана, було вбито радянською владою. в тюрмах нквд Сестер Оксану та Марту-Марію у 1941 р. було заарештовано і заслано до Сибіру (Красноярський край). Керівництво СРСР десятиліттями не дозволяло їм повернутися до України — Марта-Марія Бандера померла на чужині у 1982 році, а літня Оксана Бандера повернулася на Батьківщину лише у 1989 році після майже 50 років життя у Сибіру. Вона померла 24 грудня 2008 року.

 

Bandera speech before the assassination in 1959

 
 
File engine/modules/linkenso.php not found.
File engine/modules/linkenso.php not found.

Реклама:

 

Схоже за змістом:

Коментарі: 1

Гість Олександр
Гість Олександр 24 червня 2017 21:56
Я у захваті від вашого сайту. Дякую. Щиро дякую. recourse
Залишити свій коментар: