➤ Фільм Останній бункер
 
Дата:     Переглядів: 2 725    Коментарів: 0   |  

Фільм Останній бункер

оцінило: 0 люд.
 

Цікавий фільм, знятий в 1991 р. ВТО "Фест-Земля". Розповідає про останній етап боротьби УПА з каральними загонами НКВД. Події відбуваються через роки після закінчення Другої світової війни.
Хоча він вважається екранізацією повісті російського письменника-дисидента Леоніда Бородіна "Перед судом", його сюжет помітно відрізняється, і треба сказати, відрізняється не на гірше - це мабуть один з тих рідкісних випадків, коли кіно перевершує книжку.

У центрі уваги НКВД-івське кубло, в якому панують цікаві відносини. Повстанці радше на другому плані, хоча постать їхнього командира дуже колоритна. НКВД-исти мають надзвичайно відповідальне завдання: викрити останній упівський бункер в районі. Не виконати його неможливо. Отже, за будь-яку ціну бункер треба знайти й знищити.

Сюжет кіна майже детективний, з цікавою й драматичною кінцівкою.

На окрему увагу заслуговують сцени, де спецзагін НКВД здійснює провокаційні каральні акції в одностроях УПА, а вже наступного дня той же загін демонструє жертви власного ж злочину, малюючи підпис: "Дело рук бандеровской банды". Нагадуємо, кіно зроблене ще в 1991 році...

Фільм отримав приз глядацьких симпатій на І Всеукраїнському кінофестивалі в Києві (1991).

Режисер: Вадим Іллєнко. Сценарій: Вадим Іллєнко, Юрій Іллєнко. Актори: Віктор Соловйов (майор Шитов), Олексій Богданович (лейт. Сніцаренко), Олег Штефанко (кап. Калиниченко), Галина Сулима (Орина), Борис Молодан (Гнатюк), К. Лінартович (керівник загону УПА)

 

 Завантажити Фільм Останній бункер 
 
File engine/modules/linkenso.php not found.
File engine/modules/linkenso.php not found.

Реклама:

 
Залишити свій коментар: